Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

ABONĒ UN SAŅEM DĀVANU! Grāmata “Solis aiz mīlestības”

Abonē laikrakstu “Dzirkstele” redakcijā Gulbenē, Ābeļu ielā 8, vismaz trīs mēnešiem un saņem dāvanā kādu no izdevniecības “Latvijas mediji” vai “Liels un mazs” grāmatām vai ielūgumu uz koncertu “Thomas Anders no “Modern Talking”&band un Sandra” Daugavpilī 26.jūlijā! Dāvanu skaits ir ierobežots! “Dzirksteles” abonements fiziskām personām trīs mēnešiem: ar TV programmu – 30 eiro, bez pielikumiem – 28,50 eiro.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Izdevniecība “Latvijas Mediji” sērijā “Vakara romāns” laidusi klajā Dainas Šadres romānu “Solis aiz mīlestības”.

Vai dzīves mērķis var būt atriebība? Ja esi kādu mīlējusi un viņam bezgalīgi ticējusi, bet tiec izmantota, nodota un pamesta, – vai var veltīt visu savu enerģiju tam, lai sagrautu pāridarītājam dzīvi? Un vai šāda mērķtiecība nesagrauj arī pašu atriebības īstenotāju – un visus, kas viņu mīl? Par to nāksies pārliecināties Ievai, kura bērnības drauga dēļ nonākusi cietumā…

“Raits detektīvromāns par pāridarījumu atmaksu un cilvēcīgu attiecību nozīmi. Jaunībā Ieva ir rūgti vīlusies mīļotajā cilvēkā Ivo, viņas atriebības plāni ir mērķtiecīgi, Ievai būs arī pašas audzināti sabiedrotie. Romānu caurvij pat vairākas romantiskas mīlas stīgas, noziegumu epizodes nav pārsātinātas ar briesmīgām detaļām, savukārt romāna kulminācija ar labā uzvaru pār ļauno ir rūpīgi izstāstīta, raisot lasītājā iejušanos spraigajos notikumos,” tā par romānu raksta Rolanda Bula, rakstniece.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

“Šo stāstu noskatījos kā samērā interesantu melodrāmu. Tieši noskatījos, jo tēli atdzīvojās jau pirmajās lappusēs, valoda ievelk savā plūdumā un ļauj notikumus ieraudzīt, ne tikai izlasīt. Stāsts sākas ar atskatu pagātnē, ved cauri visu varoņu dzīvēm, mēģinot saprast, kādēļ varoņu izvēles ir tieši tādas. Lai arī atriebība sagādā gandarījumu, tomēr cilvēkiem nepieciešams ticēt, ka labais uzvarēs, ka mīlestības spēks būs stiprāks par naidu, un visas kaislības, kas mudina atriebties pāridarītājiem, reiz pierims, lai tā ķēdīte, kas rada negatīvās emocijas, neturpinātos,” saka Meldra Gailāne, grāmatu blogere.

Daina Šadre (1958) pēc matemātikas un ekonomikas studijām ieguvusi svētku organizatora diplomu, ilgus gadus nodarbojusies ar svētku režiju un organizēšanu. Strādājusi arī Latvijas Nacionālā teātra un Gaļinas Poļiščukas “Teātra observatorijas” administrācijā. Teātri mīl joprojām,, taču radošo būtību turpina īstenot rakstniecībā. “Solis aiz mīlestības” autorei ir jau septītais romāns.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.