Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

ABONĒ UN SAŅEM DĀVANU! Grāmata “Tonakt sākās ziema”

Abonē laikrakstu “Dzirkstele” redakcijā Gulbenē, Ābeļu ielā 8, vismaz trīs mēnešiem un saņem dāvanā kādu no izdevniecības “Latvijas mediji” vai “Liels un mazs” grāmatām vai ielūgumu uz koncertu “Thomas Anders no “Modern Talking”&band un Sandra” Daugavpilī 26.jūlijā! Dāvanu skaits ir ierobežots! “Dzirksteles” abonements fiziskām personām trīs mēnešiem: ar TV programmu – 30 eiro, bez pielikumiem – 28,50 eiro.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Bērnu grāmatu izdevniecībā “Liels un mazs” klajā nākusi Annas Elinas Isoaro un Miras Malliusas grāmata “Tonakt sākās ziema”.

Lielais brālis ļoti gaida, kad mājās no dzemdību nama ieradīsies mazais brālītis. Tomēr viņš tā arī neierodas. Skaistā bilžu grāmata “Tonakt sākās ziema” no bērna viedokļa stāsta par sērām, kas pārņem ģimeni. Galvenā tomēr ir mierinošā doma par to, ka dzīve turpinās.

Bēdas par bērna zaudējumu ir skārušas gan somu rakstnieci Annu Elinu Isoaru, gan mākslinieci Miru Malliusu. Grāmatā viņas sniedz mierinājumu ģimenēm,kas pieredzējušas to pašu, un atklāj līdzjūtības spēku.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Grāmatas “Tonakt sākās ziema” izdošana iekļaujas izdevniecības “Liels un mazs” mērķtiecīgajos centienos ar grāmatām palīdzēt pieaugušajiem uzsākt ar bērniem sarunas par grūtām tēmām, pārvarēt bailes un atrast īstos vārdus sarežģītos dzīves brīžos

Anna Elina Isoaro (1981) ir somu dzejniece un bērnu grāmatu rakstniece, kas dzīvo pilsētā ar nosaukumu Akā. Bērniņa zaudēšanas tēma atspoguļota arī viņas 2019. gadā iznākušajā dzejoļu krājumā. No personiskajām sāpēm izaugušie tēli tajā sabalsojas ar somu teiksmainās Aizsaules Tuonelas šūpuļdziesmu motīviem. 

Mira Malliusa (1981) ir somu ilustratore un dizainere, kas dzīvo Helsinkos. Viņa veido kalendārus, pastkartes un bērnu grāmatu ilustrācijas. 

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Maima Grīnberga (1969) tulko no igauņu un somu valodas. Viņa ir Starptautiskās Jāņa Baltvilka balvas, Latvijas Literatūras gada balvas, Somijas Valsts balvas somu literatūras ārvalstu tulkotājam, kā arī Latvijas un Igaunijas kopīgi iedibinātās tulkotāju balvas laureāte. Liela vieta tulkotājas veikumā ierādīta bērnu literatūrai. 

Grāmatas vizuālo adaptāciju latviešu izdevumam veidojusi māksliniece Ūna Laukmane.

Grāmatas “Tonakt sākās ziema” izdošana ir daļa no izdevniecības īstenotā projekta “Bērnu Eiropa”, kas saņēmis atbalstu ES programmā “Radošā Eiropa”. Šī projekta laikā latviešu valodā tiks tulkotas un izdotas 15 grāmatas.

Grāmatas izdošanu līdzfinansē Eiropas Savienības programma “Radošā Eiropa”, Latvijas Republikas Kultūras ministrija un Somijas literatūras eksporta centrs. 

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.