Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Aicina pieteikties kāzu jubilārus sumināšanas pasākumam Stāmerienas pilī

Novada kāzu jubilāru godināšana Stāmerienā pērn. Foto: no “Dzirksteles” arhīva

Skaistā tradīcija turpinās. Gulbenes novada Dzimtsarakstu nodaļa aicina pieteikties 2023.gada 50, 55, 60, 65, 70 gadu kāzu jubilārus sumināšanas pasākumam, kas notiks 15.jūnijā Stāmerienas pilī.

Dzimtsarakstu nodaļas vadītāja Sandra Zuša laikrakstam stāsta, ka arī šogad pasākumam izvēlēta Stāmerienas pils.

“Svētku sajūtu palīdz notvert ne tikai muzikālās un deju performances, bet arī vieta un telpa ap mums. Stāmerienas pils ir mūsu novada pērle, kur klātesot nevajag īpašus izskaistinājumus, svētku sajūta rodas pati no sevis. Rīkojot kāzu jubilāru svētkus Stāmerienas pilī kā dārza svētkus, radām iespēju katram kāzu jubilāram tuvam cilvēkam piedalīties šajā pasākumā. Iepriekšējo gadu pasākuma organizēšana iekštelpu formātā vienmēr uzlika noteikumus par sveicēju skaita ierobežojumu, tas nozīmēja, ka ne visi tuvinieki un viesi varēja apmeklēt šīs svinības. Nodzīvojot tik skaistu un garu mūžu kopā, atmiņas un laimes mirkļi saistās ar tuviniekiem un draugiem, tāpēc visiem šajā dienā ir jābūt kopā un jāsvin!” saka S.Zuša.
Kāzu jubilāriem uz Gulbenes novada deklarēto adresi tiks nosūtīts ielūgums, kā arī saziņa tiks veikta telefoniski ar tiem pāriem, kuru tālruņa numuri ir zināmi Gulbenes novada Dzimtsarakstu nodaļai.
“Gulbenes novada pašvaldība nepieciešamības gadījumā nodrošinās nokļuvi uz Stāmerienas pili, ja kāzu jubilāru pārim nav iespējas nokļūt personīgi. Pagastu pārvalžu vadītāji ir ļoti atsaucīgi un palīdzēs, ja būs nepieciešamība,” saka S.Zuša.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Komentāri (2)

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.