Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

ĀTRAIS KONKURSS: Balvu Kultūras un atpūtas centrā – koncertprogramma “Musique d’amour” (papildināts ar konkursa atbildi)

Operetes galā koncerts. Publicitātes foto.

Sestdien, 11.martā, plkst. 19.00 Balvu Kultūras un atpūtas centrā izskanēs Operetes teātra teatralizētā koncertprogramma «Musique d’amour» («Mīlestības mūzika»). Tā ievedīs šarmantajā Vīnes mūzikas pasaulē, ļaujot klausītājiem izbaudīt mūziku, kuru mīlam un pazīstam, mūziku, kura radīta, lai iepriecinātu un uzmundrinātu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

«Laikā, kurā šobrīd dzīvojam, mēs jau salīdzinoši ilgu laiku skaudrāk kā jebkad agrāk saprotam, ka ir ārkārtīgi svarīgi saglabāt līdzcietību, cilvēcību un spēju sadzirdēt un mīlēt vienam otru. Mīlestība ir dzīvības kodols, dzīvotspējas eliksīrs, kas rada dzīvesprieku un piešķir mūsu dzīvei vērtību un jēgu. Un šī mīlestības mūzika būs iedvesmas un stiprinājuma avots klausītājiem, kā dzīvesprieka un mīlestības eksplozija iepretim pasaulē notiekošajam,» aicinot apmeklēt koncertprogrammu «Musiq d’amour», pauž Operetes teātra valdes priekšsēdētāja Agija Ozoliņa-Kozlovska, pianiste, kura koncertā atskaņos klavierpavadījumus.

Savukārt izcilais vijolnieks Raimonds Ozols atzīst: «Varbūt esmu pārāk konservatīvs vai «akadēmisks», taču, ja man ir dota iespēja izvēlēties, labprātāk izpildu mūziku, ko caurvij ausij tīkama melodiskā līnija un loģiska harmonija. Tieši tādēļ ar prieku piedalos Operetes teātra veidotajās programmās, jo šā žanra klasiķu radītās mūzikas interpretēšana ikreiz ir kā svaiga gaisa malks.»

Koncertā piedalīsies izcili solisti: operdīva, vairākkārtēja «Lielās Mūzikas balvas» laureāte Sonora Vaice (soprāns), Anta Jankovska (soprāns / Itālija), Laura Purena-Kancāne (soprāns), Alfr. Kalniņa Cēsu mūzikas vidusskolas audzēkne Patrīcija Kozlovska (soprāns), Dainis Kalnačs (tenors), Dainis Skutelis (tenors), vijolnieks Raimonds Ozols un pianiste Agija Ozoliņa-Kozlovska. Koncertu vadīs Henrijs Kozlovskis, Nauris Indzeris (baritons).

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Gulbenes novadnieks N.Indzeris ir viens no Operetes teātra vadošajiem solistiem kopš tā dibināšanas, ieguvis profesionālo mağistra grādu mūzikā. Viņu darbam iedvesmo miers un pastaigas svaigā gaisā. Lielākoties klausās vokālo klasisko mūziku, patīk Imanta Ziedoņa “Epifānijas” un Ojāra Vācieša dzeja. Naura mājdzīvnieks un labākais draugs ir suns Modžo.

Koncertu veidojuši: horeogrāfes Olga Spridzāne un Ieva Kemlere, kostīmu māksliniece Elīna Milta-Niedrāja, scenogrāfe Rasa Cirvele, grima māksliniece Liāna Repule, mākslinieciskā vadītāja un producente – Agija Ozoliņa-Kozlovska.

Biļetes var iegādāties «Biļešu paradīzes» kasēs un internetā “bilesuparadize.lv”.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Biļetes cena: 15–25 eiro. Skolēniem, studentiem, pensionāriem un cilvēkiem ar invaliditāti – 20 % atlaide, ar Goda ģimenes apliecību (3+ Ģimenes karti) – 40 % atlaide.

Informācija par koncertu un māksliniekiem: facebook.com/OperetesTeatris, www.operetesteatris.lv

Atbildi pareizi…

… un, iespējams, saņemsi ielūgumu divām personām uz Operetes teātra teatralizēto koncertprogrammu “Musique d’amour”, kas sestdien, 11.martā, plkst. 19.00 izskanēs Balvu Kultūras un atpūtas centrā!

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

21.martā novadnieks Nauris Indzeris būs redzams uz Rīgas VEF Kultūras pils skatuves kopā ar Sonoru Vaici. Kā sauc šo pasākumu?

Sūti atbildes šodien, 9.martā, uz e-pastu info@dzirkstele.lvar norādi “Konkursam” vai īsziņā uz tālruni 26415659, norādot vārdu, uzvārdu un tālruņa numuru!

Konkursa atbilde

21.martā Rīgas VEF kultūras pilī varēs skatīt multimediālo monooperu “Cilvēka balss. Telefons”, kas saņēmusi augstāko Latvijas valsts apbalvojumu mūzikā – “Lielo mūzikas balvu 2021” kategorijā “Gada uzvedums”.

Ielūgumu divām personām uz Operetes teātra teatralizēto koncertprogrammu “Musique d’amour”, kas sestdien, 11.martā, plkst. 19.00 izskanēs Balvu Kultūras un atpūtas centrā, saņems Elza Priede. Ielūgumu var saņemt redakcijā.

Līdzīgi raksti

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.