Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Biļetes uz dziesmu svētkiem būs pieejamas arī Gulbenes kultūras centra kasē

Foto: no “Dzirksteles” arhīva.

Ir sākusies pakāpeniska biļešu tirdzniecība uz XXVII Vispārējo latviešu dziesmu un XVII deju pasākumiem.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Gulbenes novada Kultūras pārvaldes vadītāja vietniece amatiermākslā Ieva Mūrmane “Dzirkstelei” stāsta, ka no 15. līdz 21.maijam biļešu tirdzniecība notiek tikai internetā “www.bilesuparadize.lv”. Tur redzamas arī biļešu cenas.

No 22.maija biļetes, kas netiks izpirktas internetā, ir iespēja iegādāties arī kasēs – Gulbenē: Gulbenes kultūras centra kasē, kā arī būs iespēja izpirkt iepriekš rezervētās biļetes.

Savukārt no 12.jūnija varēs nopirkt iepriekšējā rezervācijā pieteiktās, bet neizpirktās biļetes. Proti, kolektīvu dalībniekiem, kas brauc uz svētkiem, bija iespēja rezervēt biļeti, bet, ja pārdomā un nenopērk, tad biļeti laiž tirdzniecībā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Nacionālais kultūras centrs informē, ka 17.maijā jau pirmajās divās stundās tika izpirktas visas biļetes uz deju lieluzvedumu “Mūžīgais dzinējs” un deju lielkoncertu “Balts”.

I.Mūrmane stāsta, ka Gulbenes novada dejotāji uzstāsies deju lieluzvedumā “Mūžīgais dzinējs”, koristi – koru koncertā “Tīrums. Dziesmas ceļš” un noslēguma koncertā “Kopā augšup”, pūtēju orķestri – pūtēju orķestru koncertā “Laiks iet pāri” un noslēguma koncertā “Kopā augšup”. Savukārt lietišķās mākslas kolektīvi – tautas lietišķās mākslas izstādē “Mēs” un amatu meistaru darinājumu gadatirgū, kā arī meistarklasēs. Lauku kapelas muzikanti piedalīsies kapelu maratonā, folkloristi – folkloras dienā “Tīra spēle. Gods. Godi. Godīgums”.

Neatņemama svētku tradīcija ir gājiens, un tas šogad iecerēts kā novadu dižošanās. Gulbenes novads svētku gājienā dižosies ar brāļiem Kokariem, Jūliju Madernieku un Ventu ģimeni, kas ir vieni no izcilākajiem deju skolotājiem mūsu novadā. “Mūsu novada pašvaldības gājiena kultūrzīme būs Jūlija Madernieka raksti. Šobrīd top drukas faili šiem rakstiem. Tāpat arī strādājam pie gājiena tērpu izveides, kas arī būs vienots ar mūsu kultūrzīmi – krāsās, rakstos,” saka I.Mūrmane.

Vispārējie latviešu dziesmu un deju svētki norisināsies Rīgā no 30.jūnija līdz 9.jūlijam. Lielākā daļa Gulbenes novada dalībnieku Rīgā uzturēsies no 2. līdz 9.jūlijam.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Komentāri ir slēgti

Komentāri (1)

  1. Tie ‘mākslenieki’ bez anglicismiem nespēj iztikt pat dziesmu svētkos? Kas ir ‘Batls’?
    Pajoļi.
    Un vēl lielāki nelgas ir tie, kas pērk biļetes…

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.