Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Ciemos aicina Jaungulbenes vēsturiskā namiņa saimniece

14.maijā Muzeju nakts laikā ikviens interesents ir gaidīts Jaungulbenes vēsturiskajā namiņā. Par to “Dzirksteli” informē Daina Ozola, kura joprojām nenogurstoši turpina popularizēt Jaungulbenes pili. Foto: no “Dzirksteles” arhīva.

14.maijā Muzeju nakts laikā ikviens interesents ir gaidīts Jaungulbenes vēsturiskajā namiņā. Par to “Dzirksteli” informē Daina Ozola, kura joprojām nenogurstoši turpina popularizēt Jaungulbenes pili.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Jaungulbenes vēsturisko namiņu, kas iekārtots “Vešerienes mājā”, D.Ozola saviem spēkiem cenšas padarīt tūristiem un arī vietējiem iedzīvotājiem saistošu. Viņa stāsta, ka no pulksten 18.00 līdz 24.00 notiks orientēšanās Jaungulbenes pils parkā. No pulksten 19.00 līdz 22.00 katru pusstundu būs izsole pie vēsturiskā namiņa. “Izsolē varēs iegādāties manas dekupētās pudeles, bildes,” saka D.Ozola. No pulksten 20.00 līdz 20.30 un no pulksten 21.00 līdz 21.30 pie pils būs klausāma saksofona dzīvā klasiskā mūzika. No pulksten 19.00 līdz 21.00 bērniem būs iespēja veidot 19.gadsimta rotaļlietu – kustīgo bildi un izkrāsot senā tērpa bildes. No pulksten 22.00 būs skatāmas fotogrāfijas par Jaungulbenes vēsturiskā namiņa tapšanu, pulksten 23.00 – fotogrāfijas par Jaungulbenes pils vēsturi. Varēs fotografēties ar īpašām cepurēm un muzeja saimnieci. Darbosies suvenīru veikaliņš. “Īsāk sakot, ikvienas varēs jauki pavadīt laiku Jaungulbenē,” uzsver D.Ozola.

– Inita Savicka

Līdzīgi raksti

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.