Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Galgauskā būs salidojums “Starpbrīdis”

Foto: no “Dzirksteles” arhīva.

19.augustā ikviens, kas saistīts ar Galgauskas pagastu, aicināts apmeklēt salidojumu “Starpbrīdis”.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Galgauskas kultūras nama vadītājs Edijs Frīdenbergs “Dzirkstelei” stāsta, ka aicināti visi, kam tuva Galgauska un Galgauskas skola. Salidojumā plānota absolventu, pedagogu, skolas darbinieku veidota izstāde par laiku Galgauskas pamatskolā.

“Absolventi, pedagogi, darbinieki ir aicināti paņemt līdzi priekšmetu vai fotogrāfiju ar nelielu aprakstu, ar ko konkrētā fotogrāfija vai priekšmets saistās, ar kādu mirkli Galgauska skolā vai Galgauskā. Kopīgiem spēkiem šādā veidā tiks izveidota izstāde. Katram roka jāpieliek, lai lielais darbs uz priekšu iet! Paši absolventi šādā veidā var viens otru pārsteigt, ieraudzīt kādu neredzētu fotogrāfiju, kurā noķerts kāds īpašs mirklis skolas dzīvē. Šī izstāde būs apskatāma šajā svētku mirklī. Tā paredzēta pagastmājas mazajā zālē, bet, ja šīs telpas būs par mazu, tad esam paredzējuši telpas arī Galgauskas kultūras namā,” stāsta E.Frīdenbergs.

Salidojuma laikā ieplānots arī “Ekskursiju traktors pa Galgausku”. E.Frīdenbergs skaidro, ka patiešām ir domāts par reālu transportlīdzekli. “Ceru, ka viss notiks, kā plānots. Pie kultūras nama būs pieturvieta, un ar šo transportu jautrā kompānijā kopā ar ekskursiju gidi Mārīti Dzeni un mūziķiem Ligitu Plešanovu-Jarusovu vai Robertu Ķikustu varēs doties kopīgā izbraucienā no Galgauskas līdz Rimstavām pa veco ceļu. Dalāmies iespaidos, piedzīvojumos! Vairāk tā ir paredzēta kā socializēšanās un būšana kopā, dalīšanās ar pieredzes stāstiem. Tas būs aptuveni pusstundu garš izbrauciens, lai redzētu ne tikai Galgauskas centru, bet arī pagastu un skaistumu, kas ir Galgauskā,” stāsta E.Frīdenbergs.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Salidojuma “Starpbrīdis” svinībām atvēlēts viss Galgauskas centrs: halle būs skolas absolventiem, Galgauskas kultūras namā būs skatāmas video izstādes, būs koncerts, Galgauskas kultūras nama amatierteātra “Rekvizīts” izrāde, balle. “Būs arī nelieli pārsteigumi tiem, kas ieradīsies, bet par to vairāk varēs uzzināt pie reģistrācijas. Gaidām!” aicina E.Frīdenbergs.

Galgauskas pamatskola tika slēgta 2019.gadā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Programma

No pulksten 15.00 līdz 18.00 – Galgauskas pamatskolas absolventu reģistrācija salidojumam (Galgauskas pagasta pārvalde).

No pulksten 15.00 līdz 22.00 – absolventu, pedagogu un skolas darbinieku veidota izstāde par laiku Galgauskas pamatskolā (Galgauskas pagasta pārvalde).

No pulksten 15.30 līdz 22.00 – video atmiņu stāsti (Galgauskas kultūras nams).

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

No pulksten 16.00 līdz 18.30 – ekskursiju traktors pa Galgausku (Galgauskas kultūras nams).

Pulksten 16.00 – Galgauskas kultūras nama amatierteātra “Rekvizīts” izrāde “Vienas vasaras stāsts” (Dabas zāle).

Pulksten 19.00 – koncerts (Dabas zāle). Uzstāsies “Ziņģes brāļi”, Galgauskas kultūras nama jauktais vokālais ansamblis “Veišu muzikanti” (vadītāja – Galgauskas pamatskolas absolvente un skolotāja Inga Zomerovska).

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pulksten 22.00 – balle (Dabas zāle).

Avots: Galgauskas pagasta pārvalde

Līdzīgi raksti

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.