Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Gulbenes bērni piedalās Raimonda Paula godināšanas pasākumā

Saviļņojošs brīdis. Komponista Raimonda Paula (attēlā 2.rindā centrā) godināšanā pēc Lietuvas Vienotības fonda dibinātāja J.Kazenas uzaicinājuma piedalījās arī Gulbenes tērpu teātra “Varavīksne” dalībnieces Džūlija Ļisicina, Karlīna Rikveile, Agneta Smagare un Letīcija Kļaviņa. Foto: no privātā arhīva

Gulbenes tērpu teātra “Varavīksne” dalībnieki 14.aprīlī Rīgā piedalījās tautā mīlēta komponista Raimonda Paula godināšanas pasākumā. Tas notika Latvijas Radio 1.studijā. R.Paulam tika svinīgi pasniegts Lietuvas Vienotības fonda ordenis par vienotības veicināšanu starp cilvēkiem un tautām.

“Pasākumā piedalījās arī Vienotības fonda modes studijas pārstāvji, kas iznesa ordeni un goda rakstu. Piedalījās vēl draugi no Poltavas Ukrainā, kā arī Gulbenes tērpu teātra “Varavīksne” pārstāves Džūlija Ļisicina, Karlīna Rikveile, Agneta Smagare un Letīcija Kļaviņa, kas iznesa Lietuvas Vienotības fonda karogu. Jāpiebilst, ka tērpu teātri “Varavīksne” un Lietuvas Vienotības fonda modes studiju vieno ilgstošas draudzības saites un fonda dibinātājs Julius Kazenas personīgi uzaicināja tērpu teātra dalībniekus no Gulbenes piedalīties svinīgajā pasākumā,” “Dzirkstelei” stāsta “Varavīksnes” vadītāja Inese Buliņa.

Gods būt karognesējām. Komponista Raimonda Paula godināšanas pasākumā Gulbenes tērpu teātra “Varavīksne” dalībnieces svinīgi nesa Lietuvas Vienotības fonda karogu. Foto: no privātā arhīva

Lietuvas Vienotības fonds ir sabiedriska organizācija, kas popularizē vienotības ideju, tiecas pēc tolerances un saprašanās starp cilvēkiem un tautām, kultūrām un reliģijām. Tas pasniedz apbalvojumus cilvēkiem, kuri ar savu darbu vieno gan tautas, gan valstis. Fonda moto ir: “Lai izgaist jebkuras nesaskaņas, lai valda vienotība!”

R.Paulam (87) atjaunotās Latvijas brīvvalsts laikā jau ir piešķirti četri ordeņi – III šķiras Triju Zvaigžņu ordenis (1995), Atzinības krusts (2008), II šķiras Triju Zvaigžņu ordenis (2016), Japānas Uzlecošās saules ordenis ar Zelta stariem un kakla lentu (2020).

— Diāna Odumiņa

Līdzīgi raksti

Reklāma

Komentāri ir slēgti

Komentāri (1)

  1. Ja bet musu vienotiba gluzi otradi saskel tautas un sanaido..katru dienu krievus ladot..ja.vienigais cilveks ko cienu ir raimonds pauls…cienijams maestro…paldies par vienotibas centieniem starp tautam..muzika vieno naids skir…man skietk ka tautas var vienot miers sadraudziba ekonomiskie un kulturas sakari turisms…bet tomer katra tauta ir atskiriga..ari religijas.. mentalitate…un varbut vairak pusietaavees vards ciena..jo njekada gadijumaa religihas un kulturas nevar but vienotas jo tas ir atskirigas un katrai tautai unikalas…visiem nav jabut vienadiem..tad pasaule klus vienveidiga un neinteresanta..tiesi tas atskirigais dara mus interesantus savdabigus un bagatus..tautam jabut neatkarigam..brivam.un japaluiek tur kur dievs tas nolicis…..bet vienotam humanismaa..labestibaa cienaa vienai pret otru.

    1
    1
Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.