Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Gulbenes evaņģēliski luteriskajā baznīcā koncertēs Kintija Alpe

Kintija Alpe. Foto: no privātā arhīva.

2.oktobrī 10.00 Gulbenes evaņģēliski luteriskajā baznīcā – Pļaujas svētku pateicības dievkalpojums; pēc dievkalpojuma 11.30 muzicēs Kintija Alpe kopā ar Lindu Mikuli (balss, taustiņi), Mārtiņu Aulmani (balss, ģitāra) un Mārci Kalniņu (bungas). Uz koncertu Pļaujas svētkos cilvēki ir aicināti nākt ar no dārza novāktiem augļiem, dārzeņiem vai veikalā iegādātiem produktiem, kuri tiks pēc tam ziedoti Gulbenes slimnīcai.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Kintija Alpe dzied, spēlē ģitāru un raksta dzeju. Pārsvarā Kintija izpilda savu oriģinālmūziku. Kintija ir uzstājusies dažnedažādām auditorijām, muzicējusi kopā ar “Supernovas” finālistu Lauri Valteru. Skaistās balss īpašniece ir muzicējusi festivālā “Lampa” un festivālā “Bildes”, bija grupas “Prāta Vētra” 2018.gada tūres dalībniece kā gospelkora dziedātāja.

Kintija dzied Rīgas Gospelkorī un iedvesmojusi cilvēkus dažādu konfesiju Latvijas dievnamos. Šī gada augustā bija īpašs Latvijas evaņģēliski luteriskās baznīcas 100.jubilejas īpaši gaišs un sirsnīgs koncerts Rīgas Doma laukumā.

“Viņai īpaši tuvas tēmas ir Visums un Dievs. Viņas balss siltums un gaišums ir pilns ar dziļu patiesību un īstumu, taču to var piedzīvot pa īstam, tikai dzirdot to klātienē. Kad pirmo reizi dzirdēju viņas un grupas uzstāšanos, es nezināju, kas ir tie, kuri muzicē, bet sapratu, ka vēlos, lai viņu būtu iespēja dzirdēt arī citiem, tādēļ bez minstināšanās aicināju ciemos pie mums,” saka luterāņu draudzes mācītājs Ilgvars Matīss.

Līdzīgi raksti

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.