Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Gulbenes novada bērnu bibliotēka aicina skolēnus pastāstīt savu stāstu par gulbi Heinrihu

Foto: no “Dzirksteles” arhīva.

Gulbenes novada bērnu bibliotēka aicina skolēnus piedalīties rakstnieku konkursā “Gulbis Heinrihs”.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Līdz 15.maijam ikviens skolēns līdz 12.klasei var iesniegt teiku, pasaku vai dzejoli, kas veltīts Gulbenes novada simbolam – melnajam gulbim Heinriham. Darbu var iesniegt elektroniski “Word” vai PDF formātā vai klātienē rakstītu ar roku uz A4 lapas. Var pievienot arī kādu vizuālu ilustrāciju vai zīmējumu. Vienam dalībniekam ir atļauts iesniegt konkursam vienu darbu. Darbam jāpievieno vārds, uzvārds, klase, skola, telefona numurs un e-pasta adrese. Iesūtītie darbi tiks vērtēti trīs grupās: 1.-6. klase, 7.-9. klase, 10.-12. klase. Katrā vecuma grupā tiks apbalvots viens darbs. Žūrija ņems vērā iesūtīto darbu saturu, oriģinalitāti un noformējumu.

Darbs ir jāiesniedz līdz 15.maija pulksten 18.00 elektroniski vai klātienē bērnu bibliotēkā. Konkursa rezultāti tiks paziņoti 19.maijā mājaslapā “Gulbenesbiblioteka.lv” un bibliotēkas sociālo tīklu profilos. Ar uzvarētājiem bibliotēka sazināsies arī personīgi.

Papildu informācijai var zvanīt uz bērnu apkalpošanas nodaļu pa tālruni 64473266 vai rakstīt e-pastu “solvita.libere@gulbenesbiblioteka.lv”.

Līdzīgi raksti

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.