Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Gulbenes novada bibliotēka aicina apgūt datorprasmes

Gulbenes novada bibliotēka. Foto: Pārsla Konrāde.

Gulbenes novada bibliotēkas Reģionālajā mācību centrā ir iespēja apgūt vairākas pieaugušo neformālās izglītības programmas.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Reģionālā mācību centra vadītāja Rūta Bokta informē, ka no 17. līdz 20.oktobrim notiks “1.solis darbam ar datoru un internetu”. Mācības paredzētas no pulksten 10.00 līdz 12.00. “Tiek iepazīts dators pēc tā galvenajām sastāvdaļām, apzināti dažādi datoru veidi. Tiek sniegtas zināšanas, kā efektīvāk izmantot datorpeli, kā darboties ar klaviatūru. Tēmas otrajā daļā uzsvars tiek likts uz interneta iespēju izmantošanu, piemēram, informācijas meklēšanu. Īpaši tiek gaidīti interesenti bez priekšzināšanām darbā ar datoru un internetu,” stāsta R.Bokta.

No 31.oktobra līdz 3.novembrim varēs apgūt “2.soli darbam ar datoru un internetu”. “Mācības būs noderīgas tiem, kuri ar datoru jau ir strādājuši un vēlas savas prasmes pilnveidot. Mācību programmas laikā tiek apgūts, kā lejupielādēt bildes no interneta datorā, tiek papildinātas zināšanas programmas “Word” lietošanā, kā arī tiek apskatīta bilžu ielāde no telefona vai fotoaparāta datorā,” saka R.Bokta.

Savukārt no 25. līdz 27.oktobrim varēs iepazīt Gulbenes novada bibliotēkas veidotās digitālās kolekcijas un novadpētniecības datubāzi. Nodarbība “Radi savu dzimtas stāstu pats” notiks pulksten 17.30. “Virtuālajā vidē tiek apzināti savi raduraksti dažādos interneta portālos un datubāzēs, lai programmas noslēgumā izveidotu savas dzimtas koku. Pēc izvēles ir iespēja iepazīties ar interviju un stāstu veidošanu, videofilmiņu veidošanu un digitālo fotoalbumu veidošanu,” informē R.Bokta.

Viņa uzsver, ka uz nodarbībām obligāti jāpiesakās iepriekš pa tālruni 22023043 vai e-pastu “ruta.bokta@gulbenesbiblioteka.lv. Dalība mācībās ir bez maksas.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.