Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Gulbenes novada bibliotēka aicina iesaistīties ekspedīcijas maršruta izstrādē

Foto: Pārsla Konrāde.

Gulbenes novada bibliotēka 5.novembrī ikvienu aicina uz izzinošo ekspedīciju noslēguma pasākumu “Atpakaļ pilsētā”.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

“Jau četrus gadus, sadarbībā ar pagastu bibliotēkām un dažādu nozaru ekspertiem, Gulbenes novada bibliotēka ir pētījusi, plānojusi, izstrādājusi maršrutus un aicinājusi doties izzinošās ekspedīcijās. Esam bijuši visos novada pagastos un arī Gulbenes parkos, izzinot dabas un kultūrvēsturisko mantojumu, uzklausot ekspertu viedokli, padomus un stāstus. Šoreiz eksperts var būt ikviens, iesaistoties ekspedīcijas maršruta izstrādē. Iesaki, kur Gulbenes pilsētā tu aizvestu ekspedīcijas dalībniekus? Varbūt ar kādu vietu pilsētā tev saistās kāds stāsts?” saka Novadpētniecības un humanitāro zinātņu lasītavas galvenā bibliotekāre-eksperte Inese Kalēja.

Noslēguma pasākums 5. novembrī sāksies pulksten 10.00 ar ekspedīciju pa Gulbeni. Maršruts pašlaik vēl nav zināms, jo tas tiks izstrādāts, ņemot vērā ekspedīcijas dalībnieku ieteikumus. Ekspedīcijas sākums un noslēgums paredzēts Gulbenes novada bibliotēkā. “Pulksten 15.00 – noslēguma pasākuma saviesīgā daļa Gulbenes novada bibliotēkā, kad kopīgi atcerēsimies, kur šo gadu gaitā esam bijuši, ko pamanījuši un izzinājuši, un ko galu galā no tā atceramies,” saka I.Kalēja.

Ikviens aicināts ņemt līdzi “groziņus”, fotogrāfijas, stāstus, jaunas idejas un labu noskaņojumu. Līdz 28.oktobrim var iesūtīt gan savas idejas un ieteikumus, gan pieteikties ekspedīcijai un pasākumam bibliotēkā, rakstot uz e-pastu “inese.kaleja@gulbenesbiblioteka.lv” vai zvanot uz tālruni 64471460.

– Pārsla Konrāde

Līdzīgi raksti

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.