Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Gulbenes novada jaunie lasītāji varēs tikties ar rakstnieci un žurnālisti Sabīni Košeļevu

Sabīne Košeļeva. Publicitātes foto.

Gulbenes novada bibliotēka turpina realizēt projektu “(NE)Paklausīgie stāsti mazajiem”, kura mērķis ir veicināt jaunākās bērnu oriģinālliteratūras pieejamību Gulbenes novadā, sevišķi Lejasciemā un Stāķos, iepazīstināt Gulbenes novada jaunos lasītājus ar jaunākajiem latviešu rakstnieku oriģināldarbiem.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Ceturtdien, 21.aprīlī, jaunā rakstniece un žurnāliste Sabīne Košeļeva viesosies Lejasciema pirmsskolas izglītības iestādē un Gulbenes novada bibliotēkā, kur tiksies ar sagatavošanas grupas bērniem – informē Gulbenes bērnu bibliotēkas vadītāja Solvita Lībere.

Sabīne Košeļeva ir latviešu rakstniece, kura, līdztekus žurnālistes un redaktores darbam dažādos Latvijas interneta medijos, ir uzrakstījusi romānu “Rīga–Maskava. 21. gadsimta mīlasstāsts”, kas tika nominēts Latvijas Literatūras gada balvai kategorijā “Spilgtākā debija”, grāmatu bērniem “Gurķis Elmārs, kas dikti kreņķējās”, kas Lielajos lasīšanas svētkos ieguva 2. vietu kategorijā “5+”, un stāstu krājumu “Vientulības ministrija”, kas tika nominēts Latvijas Literatūras gada balvai kategorijā “Labākais prozas darbs”. Interneta medijos darbojas kopš 2014. gada, kā arī publicē īsprozu kultūras medijos un piedalās prozas lasījumos.

Pagaidām par vienīgo grāmatu bērniem autore saka: ““Doma rakstīt tieši bērnu grāmatu neatnāca pēkšņi – vienmēr esmu gribējusi uzrakstīt arī bērnu auditorijai. Pa galvu dzīvojās vairāki sižeti un tēli, bet kaut kā tā sanāca, ka tieši gurķu saimes stāsts izdzīvojās līdz galam.”

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

25.februārī Gulbenes bērnu bibliotēkā viesojās jaunā rakstniece Signe Viška, 16.martā Stāķu un Gulbenes 1. pirmsskolas izglītības iestādē viesojās jaunā rakstniece un māksliniece Rebeka Lukošus, 31.martā ar pirmsskolas vecuma bērniem tikās rakstniece un dzejniece Evija Gulbe un 7.aprīlī Gulbenē un Stāķos viesojās rakstniece Laura Vinogradova.

Projekts ir guvis finansiālu atbalstu Valsts kultūrkapitāla fondā.

Līdzīgi raksti

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.