Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Gulbenes novada pagastos nākamgad bibliotēkas strādās arī sestdienās

Foto: no “Dzirksteles” arhīva.

Gulbenes novadā ar 1.janvāri tiek mainīts bibliotēku darbalaiks pagastos. Turpmāk tās pirmdienās būs slēgtas, bet sestdienās strādās no pulksten 9.00 līdz 15.00 (izņemot laika periodu no 1.jūnija līdz 1.oktobrim).

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Deputāte Guna Pūcīte publiski jautāja pašvaldības izpilddirektorei Antrai Sprudzānei, kādi tam ir iemesli un vai bibliotekāri tam piekrīt. Viņa sniedza atbildi novada domes 28.decembra sēdes laikā: “Bibliotēku darbalaiks tiek noteikts atbilstoši iedzīvotāju vajadzībām. Runājot par darba noslodzi, līdz gada beigām notiek darbinieku izvērtēšana visā pašvaldībā. Tad arī būs redzama gan noslodze, gan tas, kā veicies ar pienākumu izpildi.”

Gulbenes novada bibliotēka jau sen strādā sestdienās, izņemot laika periodu no 1.jūnija līdz 1.oktobrim. Tā tas būs arī nākamgad. Novada bibliotēka tātad ir un būs atvērta sešas dienas nedēļā, arī pirmdienās, jo tur ir vairāk darbinieku. Savukārt pagastu bibliotēkās strādā tikai pa vienam darbiniekam, tāpēc arī pirmdienas šiem darbiniekiem būs brīvdienas. Tā “Dzirkstelei” izskaidroja novada bibliotēkā.

Kā zināms, visas pagastu bibliotēkas darbojas novada bibliotēkas pakļautībā. Novada pagastos kopā ir 17 bibliotēkas, turklāt pa divām Daukstu, Rankas, Stāmerienas un Stradu pagastā – liecina novada bibliotēkas publiskotā informācija.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Komentāri ir slēgti

Komentāri (2)

  1. Kamdēļ agrāk tā nestrādāja? Kas ir mainījies priekš iedzīvotājiem?

  2. Vairākas bibliotēkas jau tā strādāja arī iepriekš

    5
    4
Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.