Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Gulbenes novada pensionāri kopīgi strādā un kopīgi svētkus svin

Par klātesošo labsajūtu rūpējās ansamblis “Pieskāriens”, kā arī mūziķis un akordeonists Kaspars Gulbis (attēlā). Foto: Gatis Bogdanovs.

21.decembra pēcpusdienā Gulbenes novada pensionāri tikās novada kultūras centra zālē, lai kopīgi svinētu Ziemassvētkus, pārrunātu paveikto, dalītos pieredzē un pārspriestu nākotnes plānus.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pasākumu organizēja Gulbenes pilsētas pensionāru biedrība, taču tajā piedalījās ne tikai mūsu pilsētas iedzīvotāju, bet arī lauku pensionāru pārstāvji, kā arī novada pašvaldības un kaimiņu novadu pensionāru biedrību pārstāvji.

Kā jau ierasts, šis pasākums notika pie galdiņiem, par kuriem bija parūpējusies gan pati biedrība, gan paši apmeklētāji individuāli. Izskanēja tradicionālie apsveikumi, Gulbenes pilsētas pensionāru biedrības valdes priekšsēdētāja Aivara Circena uzruna, un pašu sarūpētie svētki varēja sākties.

Kopējas dziesmas katram pēc vēlmēm un varēšanas. Foto: Gatis Bogdanovs

A.Circens laikrakstam skaidroja, ka šie svētki pensionāriem jau ir tradīcija un tie ļauj tuvāk iepazīt citam citu, lai gan liela daļa mūsu novada iedzīvotāju jau tāpat ir savstarpēji pazīstami.

“Durvis tiešām ir atvērtas jebkuram novada pensionāram. Mēs gaidām jebkuru, kuram ir vēlme piedalīties, neatkarīgi no tā, vai viņš aktīvi darbojas kādā no biedrībām vai ne. Ko darīt, ir daudz, un mēs pamatā darbojamies pēc saviem plāniem. Liela daļa no tiem ir vērsta uz labdarību, palīdzības sniegšanu un piedalīšanos pasākumos, kur mēs esam noderīgi. Pilsētas ļaudis, protams, vairāk piedalās pilsētas pasākumos, lauku ļaudis – savās dzīvesvietās. Mēs jau piedalāmies gandrīz visos pasākumos, sākot ar sakopšanas talkām un beidzot ar piedalīšanos pilsētas svētkos, un pat festivālā “Divi Jūliji”. Mēs arī neatsakām tad, kad novada pašvaldībai vajadzīga mūsu palīdzība, jo mūsu ir diezgan daudz un mēs to varam. Mūsu biedrībā ir ap 90 biedru, tiesa, tas ir uz papīra, un ir arī tādi, kas ir mazaktīvi vai pat tikai skaitās mūsu biedri, tomēr tas kodols ir, darbi notiek. Sadarbība ar pašvaldību mums ir ideāla, un no mūsu puses atbalsts ir bijis visos pasākumos. Biedrībā sanākam kopā katru mēnesi, informējam par savām aktivitātēm, jo mums ir saistošs katrs cilvēks. Lai zina, lai nāk un lai darbojas! It sevišķi vientuļie cilvēki, kuriem jebkura komunikācija ir kā atbalsts. Šobrīd mums ir jauna valde – gan kā sastāvs, gan salīdzinoši jaunāki vecuma ziņā. Līdz ar to viņu dzīves redzējums un tās idejas ir nedaudz citādākas, un domāju, ka viņi mūsu biedrībā noteikti sevi parādīs no labākās puses,” saka A.Circens.

Gulbenes pilsētas pensionāru biedrības valdes priekšsēdētājs Aivars Circens (attēlā) saņēma ne vienu vien gardu dāvanu, kas tika visiem pasākuma dalībniekiem. Foto: Gatis Bogdanovs

Līdzīgi raksti

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.