Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Gulbenes seniori pulcējas Ziemassvētku noskaņā (labots)

Foto: Gatis Bogdanovs.

“Pasākums tika rīkots no sava budžeta, pašiem iepērkot saldumus, stundām taisot paciņas visiem, un lemjot uzaicināt ciemos uz pasākumu visa novada pensionārus, arī “Atspulga 5” biedrus. Paldies Vīgantes kundzei (biedrības “Atspulgs 5” valdes priekšsēdētāja – red.) par atsaucību, kā arī par to, ka nodeva mums Latvijas Pensionāru federācijas dāvanu,” “Dzirkstelei” saka Gulbenes pilsētas pensionāru biedrības valdes priekšsēdētājs Aivars Circens.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Viņš informē, ka jau pēc pasākuma saldumu paciņas tika nogādātas arī tiem pensionāriem pilsētā, kuri paši netika uz pasākumu, bet vēlējās, lai kāds iegriežas arī pie viņiem. Saldumu paciņas un dāvanas pilsētas biedrības vārdā tika nogādātas arī sociālās aprūpes centrā “Siltais” un tā struktūrvienībā “Dzērves” visiem klientiem. Tur pastāvīgi “gaidīti viesi jau vairākus gadus ir pilsētas pensionāru biedrības brīvprātīgo kustības kundzes, kuras vienmēr cenšas viņus ar kaut ko palutināt, pat no saviem līdzekļiem”, stāsta A.Circens.

Pasākumā kultūras centrā 21.decembrī sveica seniorus, gadumiju gaidot, un veselību vēlēja novada domes priekšsēdētājs Andis Caunītis un viņa vietniece Guna Švika. Svinīgās runas teica pensionāru divu biedrību vadītāji, labvēļi.

Senioru priekam uzstājās lauku muzikantu duets “Retro”. Dziedātāja Sabīne Krilova, pie klavierēm bija Jana Aņisimova – divas novadnieces.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pasākums bija sapulcinājis apmēram 50 seniorus, kurus nenobaidīja pandēmija, jo visi varēja uzrādīt derīgu Covid-19 vakcinācijas/pārslimošanas sertifikātu. Visi zālē ievēroja savstarpēju distancēšanos un lietoja sejas maskas. Promejot katrs dabūja dāvanu un saldumu paciņu.

Gulbenes pilsētas pensionāru biedrība ir dibināta 2018.gadā. Biedrības izpildinstitūcijā saskaņā ar “Lursoft” datiem ir septiņi cilvēki: Maiga Birzniece, Marta Briede, Andrejs Danefelds, Jānis Mednieks, Līga Nagle, Mirdza Piļņikova un A.Circens.

– Diāna Odumiņa

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Komentāri (1)

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.