Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Horoskopi (13.-19.janvāris)

AUNS ◆ Būsi patiesi atvērts jaunai sadarbībai. Liec lietā uzkrātos resursus un prasmes! Labas un kvalitatīvas attiecības, ko pats būsi radījis ar savu attieksmi pret otru, būs milzīga vērtība.

VĒRSIS ◆ Augstākstāvošo atzinība mudinās censties vēl vairāk. Tiks apsvērta doma par papildu izglītību ārvalstīs. Veiksmīgs ieguldījums izglītībā saistībā ar profesiju. Izvairies no tēriņiem izklaides pasākumos!

DVĪŅI ◆ Sarežģītākas var būt attiecības darba kolektīvā. Jauna sadarbība radošajā jomā strādājošajiem radīs arī papildu ienākumus. Lielāki tēriņi braucieniem uz ārvalstīm. Tiks atrisināti visi neskaidrie jautājumi.

VĒZIS ◆ Veiksmīga sadarbība ar potenciālo darījumu partneri. Labas ziņas par gaidāmo algas pielikumu. Tiks uzlabotas attiecības. Meklējot jaunus romantiskus piedzīvojumus, izrādi iniciatīvu pats!

LAUVA ◆ Enerģijas pilns, spēsi izpildīt plānu! Labs sadarbības piedāvājums, kas nākotnē radīs papildu izaugsmes un peļņas iespējas. Algas pielikums ļaus sajusties beidzot pamanītam un novērtētam.

JAUNAVA ◆ Var nāksies mainīt ierasto darba stratēģiju un pievērst uzmanību attieksmei pret kolēģiem. Nelielas pārmaiņas nāks par labu. Papildu tēriņi saistībā ar ģimenes vajadzībām. Izvērtē rūpīgāk, par ko ir vērts maksāt!

SVARI ◆ Par katru ierakstu sociālajos tīklos būsi gluži kā zem mikroskopa, kas var celt vai graut tavu reputāciju profesionālajā darbībā. Paaugstinot cenu par savu pakalpojumu, rezultāts var nebūt tāds, kā esi cerējis.

SKORPIONS ◆ Gandarījums par paveikto būs acīmredzams. Veiksmīgs laiks profesionālajā jomā ļaus izvirzīt turpmākos mērķus. Veiksmīgs būs ieguldījums braucienā uz ārvalstīm, kas saistīts ar tavu hobiju. Neļaujies emocionālām provokācijām!

STRĒLNIEKS ◆ Tiks atrisinātas nesaskaņas ar augstākstāvošajiem. Projekti nāks cits aiz cita – tas būs kā pārbaudījums uz izturību. Līdzekļu būs pietiekami daudz, lai izlīdzinātu finansiālos robus. Ļaujies papildu peļņas iespējām!

MEŽĀZIS ◆ Liekas sarunas darba kolektīvā var kaitēt reputācijai. Pārmaiņas darba vidē nāks par labu izaugsmei profesionālajā darbībā nākotnē. Neveiklas kļūdas dēļ vari zaudēt lielāku naudu.

ŪDENSVĪRS ◆ Ar neatlaidību, spītu un pacietību izdosies sasniegt iecerēto. Netici jauno sadarbības partneru solījumiem! Nozīmīgs notikums romantiskajās attiecībās atrisinās situāciju, kas jau kādu laiku virmo tavā prātā.

ZIVIS ◆ Iepriecinošas vēstis par potenciālajām darba iespējām. Kāds cilvēks palīdzēs sakārtot nepieciešamās formalitātes. Romantiskās attiecības ļaus pacelties jaunu sajūtu spārnos. Nepieņem lēmumu emociju karstumā!

— Astroloģe Inita Dilāne

Līdzīgi raksti

Reklāma

Komentāri ir slēgti

Komentāri (2)

  1. Ko lai saku..uz arvalstim es nebrauksu..es nesmu celotaja…bet hobijs man ir unikals..driz es saksu dzivoties pa mezu un tecinat klavu berzu sulas…es sajutu klavas sulu garsu ta aromatu un speku…es celsos lidz ar sauli un kokiem.kas nani radis heparastu speku…es veroju pirmos asnus un pumpurus kas jau izlidusi no zemes sniegarozem…man skiet ka man no sis pasaules heko vairs nevajag..tijai but kopaa ar dabu.

  2. Jadzivo ir ta ka tev patik nevis citiem..jo tu dzivo savu dzivi ne citu..es sava dzivee vienner esmu izvairijusies no 3 lietam no celosanas.. no nepatikama un heinteresanta darba un no nepatikamiem cilvekuem vai sabiedribas…esmu sapratusi ka dzivee jatmet vis liekais kas tev traucee dzivot…laime ta ir dveseles harmonija..nevis nostasanas pret sevi pasu savu butibu un sutibu..laime ir darit darbu no sirds un kas pie sirds.lai tu justios gandarits….mana laime ir dzivot mezaa..un es to hemainitu pat pret pili..jo mezss ur manas dveseles svetnica.un otras majas..zeme ta ir mana maize..esmu lauksaimniece .mans hobijs un darbs ir ogu audzesana..vislabak es jutos mezas..un kaoec gan man butu jadzivo savadak…tikai tapec ka citi ta neuzskata…dzivojiet savu dzivi tadu lai justos laimigi..jo he hau nauda ir vieniga laimes neseja..ir jabut kam vairak.

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.