Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Horoskopi (16. – 22. decembris)

AUNS ◆ Labvēlīgs laiks rūpīgi loloto celt saulītē. Vērā ņemams sadarbības partnera piedāvājums motivēs uzsākt papildu biznesu. Jauna iemīlēšanās radīs spilgtas emocijas. Mīļotā cilvēka atbalsts tiks novērtēts.

VĒRSIS ◆ Radošs projekts ļaus gūt panākumus profesionālajā darbībā nākotnē. Nešaubies par darba maiņu! Tēriņi var pieaugt saistībā ar kosmētiskām procedūrām. Attiecības uzlabosi, pievēršoties kopā ziemas sporta aktivitātēm.

DVĪŅI ◆ Konkurenti veicinās profesionālās darbības izaugsmi. Veiksme profesionālajā darbībā būs atkarīgi no tā, ar ko tu sadarbosies. Attiecībās jāuzņemas atbildība par to, ka nemanot esi kādu pieradinājis.

VĒZIS ◆ Darbi nāks cits pēc cita. Jaunas darba attiecības prasīs lielus resursus. Jāizvairās no tēriņiem saviesīgiem pasākumiem! Maksājot par kādu ikmēneša pakalpojumu, aizdomāsies, ka tas nav tā vērts.

LAUVA ◆ Vērtīgāks kļūs novērtējums par darbu. Papildu nauda no sadarbības ar ārvalstīm. Veiksmīgs būs ieguldījums ceļojumā. Attiecībās pārsteidzošas situācijas saistībā ar dzīvesvietu radīs nopietnus pārbaudījumus.

JAUNAVA ◆ Maini to, kas vairs nesniedz prieku! Profesionālā joma radīs virkni pārdomu un asākas diskusijas ar ģimeni. Attiecībās kopīgi pasākumi radīs pozitīvas emocijas.
Esi pateicīgs par to, kas tev tiek dots!

SVARI ◆ Darba braucieni ārpus pilsētas paplašinās kontaktus, kas noderēs nākotnē. Īstais brīdis papildināt zināšanas. Ieguldot vairāk partnerattiecībās, rezultāts būs acīmredzams. Esi atvērtāks neprastākām idejām mīlestībā!

SKORPIONS ◆ Sadarbības piedāvājums ļaus pierādīt meistarību arī ārpus darba. Dāsni atalgotas prasmes ļaus piepildīt kādu sapni. Pārliecība par sevi vairos peļņu. Neieguldi autotransportā! Mīļotā cilvēka uzmanība ļaus starot.

STRĒLNIEKS ◆ Daloties profesionālajā meistarībā, paziņu pulks pieaugs. Tiks sakārtoti finansiālie jautājumi. Veiksmīgs būs ieguldījums profesijas attīstīšanā. Attiecībās gaismā nāks viss iepriekš noslēptais.

MEŽĀZIS ◆ Ir īstais brīdis atpūtai. Strādājošie veiksmīgi tiks galā ar lielo pienākumu apjomu. Negaidīti satikts senāks paziņa akcentēs tavu sasāpējušo situāciju attiecībās, lai tā straujākiem soļiem tiktu atrisināta.

ŪDENSVĪRS ◆ Labas ziņas par plānoto projektu. Veiksmīgas sadarbības rezultātā vari pakāpties augstāk karjerā. Nepārdzīvo par niekiem! Izvairies no lielākiem tēriņiem! Daudz domājot, vari palaist garām stabilu attiecību izveides iespēju.

ZIVIS ◆ Veiksmīgs ieguldījums nekustamajā īpašumā. Neuzķeries uz akcijas piedāvājumiem! Mainoties vērtību sistēmai, mainīsies arī ikdiena. Skaties, kā tavā dzīvē paliek tikai iederīgie cilvēki!

— Astroloģe Inita Dilāne

Līdzīgi raksti

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.