Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Horoskopi (17. – 23. jūnijs)

Auns ◆ Nozīmīga izvēle jautājumos, kas saistīti ar ārvalstīm. Lielāki ienākumi par nesen piedāvāto sadarbību. Ģimeniskas situācijas izgaismos to, ko ir iespējams saglābt un kas jāmaina.
Vērsis ◆ Piedāvājumu klāsts individuālajā uzņēmējdarbībā ir rūpīgi jāizvērtē. Pievērs uzmanību niansēm! Jāizvairās no pirkumiem, par kuru nepieciešamību neesi pārliecināts.
Dvīnis ◆ Nāksies izvērtēt prioritātes un to, cik daudz enerģijas velti darbiem, kuri tev nav jāveic. Partnerattiecībās nāksies izvērtēt, cik daudz otram velti laika.
Vēzis ◆ Izdevusies būs sadarbība, par kuru bija šaubas. Ieklausies sajūtās, jo intuīcija tevi nepievils! Bonusi par tavu izcilo veikumu būs jūtami. Ļaujies piedzīvojumam!
Lauva ◆ Pienākumu var būt tik daudz, ka mazāk laika atliks atpūtai. Ievērojams peļņas apjoms būs tirdzniecības un ēdināšanas jomā. Ceļotājiem ir jāizvairās no dārgākiem pirkumiem!
Jaunava ◆ Veiksmīgs laiks nākotnes plāniem. Pārmaiņas profesionālajā darbībā uzlabos pašsajūtu. Ieguldījumi nekustamajā īpašumā būs redzami nedaudz vēlāk.
Svari ◆ Iesaistīšanās jaunā projektā ļaus piedzīvot patīkamus slavas brīžus. Veiksmīgs pirkums priecēs gan pašu, gan tuviniekus. Ienākumi no radošās darbības būs lielāki par cerēto.
Skorpions ◆ Pozīcijas maiņa ļaus sajusties daudz nozīmīgākam. Uzlabosies attiecības ar priekšniecību. Nekad nav par vēlu uzsākt kaut ko jaunu! Neliels pielikums pie algas ļaus atļauties vairāk.
Strēlnieks ◆ Doma par pastrādāšanu ārzemēs ir vērā ņemama. Pārmaiņas nāks par labu. Ieguldījums uzņēmējdarbībā ātri dos labus rezultātus. Seni aizvainojumi liks par sevi manīt.
Mežāzis ◆ Atsakoties no piedāvājumiem, tu tikai iegūsi. Izvairies no nesaskaņām ar kolēģiem! Dažkārt ir vērtīgi paklusēt. Novērtē mīļotā cilvēka rūpes finansiālā izteiksmē!
Ūdensvīrs ◆ Jaunas idejas sprauksies laukā, lai pēc iespējas ātrāk realizētos. Papildu nauda honorāra veidā. Saviesīgi pasākumi izgaismos arī nepatīkamās puses partnerattiecībās.
Zivis ◆ Atzinība par paveikto ļaus priecāties par sasniegumiem. Tiks piedāvātas papildu sadarbības iespējas. Lielāks ienākumu apjoms būs gūstams, izmantojot savus talantus.

– Astroloģe Inita Dilāne

Līdzīgi raksti

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.