Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Horoskopi (2.-8.decembris)

Auns ◆ Dalīšanās pieredzē radīs zīmīgus pavērsienus karjerā. Atzinība no augstākstāvošo puses par ieguldījumu uzņēmuma labā. Aktīvāk izrādot iniciatīvu, uzlabosi finansiālo situāciju.
Vērsis ◆ Priecīgas ziņas no potenciālajiem sadarbības partneriem. Veiksmīgs ieguldījums mācībās. Lielāks ienākumu apjoms radīs idejas, kur ieguldīt. Palutini sevi ar pirkumiem! Neizdari pāragrus secinājumus!
Dvīņi ◆ Korekcijas profesionālajā darbībā – būsi ieguvējs. Progress sadarbībā ar ārvalstīm. Lielāki ieguldījumi nekustamajā īpašumā būs tā vērti. Atļaujies iegādāties to, par ko sen sapņo!
Vēzis ◆ Jaunas iepazīšanās saviesīgā pasākumā pavērs papildu sadarbības iespējas. Tava enerģija ļaus paveikt teju vai neiespējamo. Veiksmīgs būs ieguldījums pašsajūtas uzlabošanas aktivitātēs.
Lauva ◆ Sarežģījušās situācijās ar augstākstāvošajiem izrādi iniciatīvu pirmais! Ievērojama būs papildus gūtā peļņa. Izvairīšanās no asākas vārdu apmaiņas nāks par labu esošajai savienībai.
Jaunava ◆ Pārmaiņas ierastajā darba vidē nāks par labu. Esi pārliecinātāks par savu izvēli! Attiecībās būs jāieklausās otra izteiktajās vēlmēs, jo tas būs vērtīgs ieguldījums esošo attiecību nākotnē.
Svari ◆ Rodot kompromisu sarežģītā situācijā, nolīdzināsi asumus savstarpējā komunikācijā. Pieņemot piedāvājumu par mācībām, straujāk virzīsies pa karjeras kāpnēm. Nepērc kaķi maisā!
Skorpions ◆ Iedvesma būs klātesoša pie ikvienas darbības. Jaunos piedāvājumus var nākties rūpīgi izvērtēt un atsijāt graudus no pelavām. Izvairies no naudas aizdošanas citiem!
Strēlnieks ◆ Pieprasījums, kas saistīts ar tavu profesionālo darbību un meistarību, tev radīs diezgan lielu popularitāti. Īpaša uzmanība tiks pievērsta kvalitātei. Labs ieguldījums ceļojumā.
Mežāzis ◆ Būs jākoncentrējas uz tiešajiem pienākumiem. Izvērtē potenciālo sadarbību ar ārvalstu partneriem! Domstarpības ar kolēģiem. Tēriņi profesionālās darbības attīstīšanai būs tā vērti.
Ūdensvīrs ◆ Individuālās darbības uzsākšana var kļūt par realitāti. Tiks sasniegts iecerētais. Aktīvāk pielieto savas prasmes! Attiecības kļūs ciešākas. Nesen uzsāktas attiecības nesteidzies padarīt nopietnākas!
Zivis ◆ Veiksmīgs ieguldījums braucienā kopā ar mīļoto cilvēku. Liels peļņas apjoms no kāda projekta. Tiks pieņemts nozīmīgs lēmums, kas ir saistīts ar statusa maiņu esošajās attiecībās. Ieklausies sevī!

— Astroloģe Inita Dilāne

Līdzīgi raksti

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.