Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Horoskopi (2. – 8. septembris)

Auns ◆ Iepriecinošas vēstis par potenciālajām darba iespējām. Lielāki tēriņi ikdienišķām vajadzībām. Nāksies rūpīgāk izvērtēt iepirkumu sarakstu un varbūt atteikties no kāda ieraduma.
Vērsis ◆ Daudz nāksies ieguldīt, lai sasniegtu iecerēto rezultātu. Ar neatlaidību, spītu un pacietību tas izdosies. Vērtīgs ieguvums ļaus ieguldīt vēl vairāk uzņēmējdarbības attīstībā.
Dvīņi ◆ Pārmaiņas darba vidē nāks par labu izaugsmei profesionālajā jomā. Ienākumu apjoms būs atkarīgs no tā, kā darbs tiek paveikts – ar kādu attieksmi un pievienoto vērtību.
Vēzis ◆ Projekti nāks viens aiz otra. Uztver to kā pārbaudījumu uz izturību! Tiks atrisinātas nesaskaņas ar priekšniecību. Attiecībās pagātnes ēnas uzplaiksnīs visnepiemērotākajā brīdī.
Lauva ◆ Veiksmīgs laiks profesionālajā jomā ļaus pagozēties slavas prožektoru gaismās. Gandarījums par paveikto būs acīm redzams. Rēķinies ar to, ka vari būt uzmanības centrā arī medijos!
Jaunava ◆ Reputācija ļoti ietekmēs tavu statusu profesionālajā jomā nākotnē. Paaugstinot cenu par savu pakalpojumu, var negūt iecerēto rezultātu. Izvēlies citu ceļu, kā vairot savus ienākums!
Svari ◆ Nāksies mainīt ierasto darba stratēģiju. Nejauša un pavisam negaidīta satikšanās ar reiz nozīmīgu cilvēku uzjundīs emociju vētru gan sirdī, gan prātā. Vadies pēc sajūtām!
Skorpions ◆ Labi atpūties, pilns enerģijas darboties, spēsi sasniegt iecerētos mērķus. Labs sadarbības piedāvājums nākotnē radīs peļņas iespējas. Attiecībās būs jāizvēlas dzīvesvieta.
Strēlnieks ◆ Veiksmīga sadarbība ar potenciālo darījumu partneri. Tiks saglābtas tās dārgās attiecības, kas jau kādu laiku irst pa vīlēm. Meklējot jaunus piedzīvojumus, izrādi iniciatīvu pats!
Mežāzis ◆ Apkalpojošajā jomā nāksies izrādīt lielāku pretimnākšanu klientiem. Lielāki tēriņi saistībā ar braucieniem uz ārvalstīm. Jauna sadarbība radošajā jomā radīs arī papildu ienākumus.
Ūdensvīrs ◆ Augstākstāvošo atzinība mudinās censties vēl vairāk. Tavs entuziasms tiks pamanīts. Gandarījums par paveikto būs redzams naudas izteiksmē. Veiksmīgs ieguldījums izglītībā.
Zivis ◆ Peļņa plūdīs tavā virzienā, īpaši savā uzņēmējdarbībā un darbā ar klientiem. Kvalitatīvas attiecības, ko pats esi veidojis, būs kā dārgākā pērle, ko saudzēt un lolot arī turpmāk.

– Astroloģe Inita Dilāne

Līdzīgi raksti

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.