Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Horoskopi 2022. gadam

Foto: “Pexels.com”.

Auns

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Gads iesāksies ar pozitīvām pārmaiņām privātajā dzīvē. Jauns sākums būs kā milzīgs atspēriena punkts turpmākajā nākotnē. Atrisināsies visas līdzšinējās neskaidrības un nostabilizēsies situācija darbavietā. Lai finansiālā joma būtu ienesīgāka, būs jābūt elastīgākam attiecībā uz jaunu ienākumu avotu. Pārbaudījumi būs gaidāmi attiecībās ar draugiem un kolektīva biedriem. Īpaši akcentēta būs joma, kas sasitās ar senu aizvainojumu atlaišanu un piedošanu. Atceries, ka laimīgs ir tas, kurš ir brīvs no pagātnes skumjām!

Vērsis

Arī šis gads būs nozīmīgu pārmaiņu laiks. Radikāli manīsies vērtību sistēma gan materiālajā plānā, gan garīgajā. Ieguvējs būs tas, kurš ļausies pārmaiņām un spītīgi neturēsies pie tā, kas ir bijis ierasts un pašsaprotams. Izaicinājumi būs jūtami profesionālajā jomā, īpaši jautājumos, kas saistīti ar statusu, pozīciju, amatu, reputāciju un attiecībām ar augstākstāvošiem. Nauda atradīs ceļu visneparastākajā un visneierastākajā peļņas gūšanas viedā. Romantiskajās attiecībās ir jāatšķetina pagātnes mezgli, lai nobruģētu ceļu jaunām attiecībām vai esošo ievirzīšanai stabilākā gultnē.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Dvīņi

Veiksmīgi izdosies likt lietā esošo zināšanu klāstu profesionālajā darbībā. Papildu zināšanas arī būs viens no noteicošajiem veiksmes faktoriem šajā gadā. Pabeigt iesākto, kādam būs kā izaicinājums un tajā pašā laikā arī kā mācībstunda, lai tiktu “nākamajā līmenī”. Veiksme uzsmaidīs tiem, kas skaidri apzinās savus mērķus un centīgi dodas to virzienā. Īpaši veiksmīgs gads būs profesionālajā izaugsmē. Paplašināt esošo nodarbošanās jomu vai uzsākt ko pilnīgi jaunu var būt gada aktualitāte. Partnerattiecībās kopīgi braucieni, arī kāds tālāk ceļojums piešķirs attiecībām dzirksti.

Vēzis

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

“Zaļā gaisma” gaisma šogad uzspīdēs ceļotājiem. Tiks saskatītas gan iespējas, gan izvēlētie galamērķi būs ar pievienoto garīgo vērtību. Gads būs veiksmīgs studentiem – iegūts vērtīgs diploms, uzsāktas jaunas studijas būs veiksmes zvaigznes apspīdētas. Jāizvairās no naudas aizdošanas citiem un arī nav vēlams ņemt kredītu ilgtermiņā. Profesionālajā darbībā nāksies nedaudz iespringt, būt aktīvākam un ieguvējs būs tas, kurš spēs likt lietā savu pieredzi un plašo zināšanu klāstu. Iesaistīšanās projektos un pretimnākšana kādam gabaldarbam būs peļņas vērts.

Lauva

Attiecības, gan darījumu, gan romantiskās, šogad būs piepildītas ar mācībstundām un pārbaudījumiem. Lauri būs gūstami tiem, kuri ar pacietību un spēcīgu neatlaidību dosies savu ieceru virzienā. Atceries – kas lēni nāk, tas labi nāk! Arī “lielais loms” atnāks tad, kad vismazāk tas tiks gaidīts. Mazliet iesūnojošo radošo darbību nāksies nospodrināt tā, lai tā spīdētu jaunu prožektoru gaismā. Profesionālajā jomā jābūt elastīgam un atsaucīgam attiecībā uz jaunu sadarbību un darba specifikas veidu. Pievēršanās jaunam hobijam vairos prieku un optimismu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Jaunava

Šīgada aktualitāte būs darbs. Centība, atbildība un meistarības līmenis tiks dāsni atalgots nākotnē. Pārbaudījumi uz izturību būs enerģijas ieguldīšanas vērti. Pievēršanās veselīgākam dzīvesveidam mudinās mainīt savu ierasto ikdienas rutīnu. Tiks atskārsti veidi, kas uzlabo un harmonizē pašsajūtu. Veiksmes zvaigzne šogad uzspīdēs attiecību jomā. Vientuļniekiem tiks dotas iespējas izveidot attiecības, pārējiem – pacelt esošās attiecības jaunā kvalitātē, jaunā līmenī, padarot tās nopietnākas un likumīgas.

Svari

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Izvēršot plašumā savas profesionālās darbības jomu, šogad būsi ieguvējs. Pienākumu un veicamo darbu apjoms var būt tik liels, ka nāksies meklēt papildspēkus. Ārvalstu darījumi, braucieni, komandējumi iegrozīs profesionālo jomu diezgan veiksmīgā virzienā. Finansiāli ienesīgs un veiksmīgs gads. Hobiji un izklaides šogad var palikt otrajā plānā. Liktenīgi pavērsieni ir gaidāmi romantiskajās attiecībās. Tajās attiecībās, kas savu laiku jau ir izdzīvojušas, šis gads pavērs iespējas, lai atlaistu visas smagās važas un grožus. Ļaujies pārmaiņām un jaunu enerģiju ienākšanai!

Skorpions

Ģimenes un māju joma būs tā, kur šogad nāksies ieviest kārtību un skaidrību. Kādam pārkārtošanas darbi un remontdarbi dzīvesvietā prasīs ne mazums resursu – gan fizisku, gan materiālu. Atrisināt gadiem vilkušos jautājumus ar vecākiem, vecvecākiem arī būs šīgada tendence. Atbrīvošanās no aizspriedumiem un kāda uzstādītajiem noteikumiem ļaus uzelpot ar pilnu krūti. Profesionālajā darbībā būsi ieguvējs, ja hobiju pārvērtīsi par ienākumu avotu. Radošums, dalīšanās tajā, ar ko esi bagāts, ļaus piedzīvot brīnumu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Strēlnieks

Veiksmīgs gads, lai pievērtos sev, savām vēlmēm un savai garīgajai izaugsmei. Ceļš pie sevis būs brīnumiem un zīmēm piepildīts. Pārbaudījumi būs gaidāmi attiecībās ar tuviniekiem. Tiks atrisinātas neskaidrības, kas caurvītas ar seniem aizvainojumiem. Jaunu kontaktu veidošanā tiks ievērota piesardzība. Interešu izglītība un pilnveides kursi būs kā pienākums, kas jāpaveic, lai iegūtu jaunu statusu karjerā, pakāptos augstāk profesionālajā darbībā. Plašāks kļūs ģimenes locekļu pulciņš. Sapnis par jaunu, lielāku dzīvesvietu šogad var piepildīties.

Mežāzis

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Šajā gadā būs jāsaudzē enerģija. Rūpīgi tiks izvērtēts tas, kur, cik daudz un kam tiek tērēta uzmanība un resursi kopumā. Laiks šogad būs pats dārgākais – teju vai zelta vērtībā. Jauni kontakti, iepazīšanās vairos veiksmi nākotnē. Profesionālajā darbībā nāksies likt lietā savus talantus. Harmoniskākas kļūs attiecības ar tuviniekiem. Pārbaudījumi būs saistīti ar spēju rast līdzsvaru starp ienākumiem un izdevumiem. Rūpīgāka plānošana dos labus rezultātus. Romantiskajās attiecībās šogad uzspīdēs veiksme un var tikt dota iespēja izveidot savienību ilgtermiņā.

Ūdensvīrs

Izaicinājumi un pārbaudījumi šogad skars sevi pašu. Gluži kā ledlauzim var nākties izcīnīt iecerēto kādā ierūsējošā sistēmā un pierādīt sev, ka tas ir iespējams. Ieguvēji būs tie, kuri būs drosmīgi rīkosies un negaidīs, kad kaut kas risināsies pats no sevis. Veiksmīga būs finansiālā joma. Jauni darījumi, projekti un esošās darbības pilnveidošana vairos peļņu. Lielāks ienākumu apjoms mudinās tērēt un ieguldīt vērtīgās lietās. Darījumu attiecības, kas būs balstītas uz līdzvērtību un draudzību, būs veiksmes piepildītas.

Zivis

Zivīm šis gads būs ļoti īpašs. Tālāks, ilgāks ceļojums var raisīt garīgas atklāsmes un jaudīgi izmainīt dzīves pamatvērtības. Pievēršanās mistiskajam, garīgajam un ieklausīšanas savās sajūtās būs ceļš uz izaugsmi gan kā personībām, gan arī profesionālajā jomā. Atraisīti jauni talanti ļaus būt īpašām un unikālām savā būtībā. Brīnumiem piepildīts laiks arī romantisko attiecību jomā ļaus apzināties savu vērtību. Lielākas finansiālās iespējas būs jūtamas, sākot ar gada otro pusi. Profesionālajā darbībā ir īstais laiks, lai ļautu veiksmes ratam virzīties augšup.

Laimīgu jauno Ūdens Tīģera gadu (Latvijā Tīģera gads iestāsies 1. februārī pulksten 7.46)!

– Astroloģe Inita Dilāne

Līdzīgi raksti

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.