Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Horoskopi (24. – 30. jūnijs)

Auns ◆ Sasniegtais mērķis profesionālajā jomā radīs gandarījumu. Izvērtē tēriņus ceļojumiem un jaunas zināšanas dodošām nodarbībām! Neatliec uz vēlāku to, ko vari paveikt tagad!
Vērsis ◆ Jauna pieredze profesionālajā darbībā. Veiksmīgs ieguvums no iepriekš uzsāktas sadarbības. Partnerattiecībās ietiepība un principi sabojā to, kas pašam ir ļoti svarīgs.
Dvīnis ◆ Finansiālais apjoms būs atkarīgs no tā, ar ko sadarbosies. Pavisam drīz izdevumu robi tiks izlīdzināti. Attiecībās miers iemājos pie tiem, kuri kopā dodas uz vienotu mērķi.
Vēzis ◆ Īpaši apkalpojošajā jomā strādājošiem peļņa nāks ar uzviju. Esi pateicīgs par visu labo! Tiekot galā ar nesenajiem pārdzīvojumiem, sajutīsi neaprakstāmu brīvības devu.
Lauva ◆ Darbā labas ziņas no augstākstāvošo puses. Nesen uzsāktās attiecības virzīsies strauji uz priekšu. Taps skaidrs, ko un kā vēlies. Jaunu attiecību meklētājiem jāpaciešas.
Jaunava ◆ Profesionālajā jomā nebaidies no nezināmā! Attiecībās kopā pavadītais laiks šoreiz būs īpaši vērtīgs. Saviesīgi pasākumi, koncerti ļaus attiecībām iegrozīties sirsnīgākā gultnē.
Svari ◆ Īpaši labs laiks skaistumkopšanas jomā strādājošajiem. Priecēs veiksmīgs pirkums. Nav vēlams ieguldīt resursus ceļojumos uz ārzemēm, kā arī aizdot kādam paziņam.
Skorpions ◆ Papildu ienākumi prēmijas veidā. Domāsi ieguldīt jaunā transportlīdzeklī. Attiecības stiprinās kopīgs tālāks ceļojums. Jaunas vēsmas arī ilgus gadus pastāvējušā savienībā.
Strēlnieks ◆ Veiksmīga sadarbība ar jauniem ārvalstu darījumu partneriem. Ļaujies riskam, tas atmaksāsies! Nāksies pieņemt nozīmīgu lēmumu partnerattiecībās.
Mežāzis ◆ Iekrājot radīsi drošības sajūtu nākotnē. Viss līdz šim neskaidrais taps skaidrs. Tiks izdarīta nozīmīga izvēle. Plānotās svinības var sagādāt virkni sīku domstarpību.
Ūdensvīrs ◆ Plānotie darbi noritēs tā, kā iecerēts. Radošas aktivitātes radīs pelņas iespējas. Izvairies no finansiāliem ieguldījumiem, kas saistīti ar nekustamo īpašumu!
Zivis ◆ Veiksmīgs ieguldījums modernajās tehnoloģijās. Darba būs pilnas rokas. Patīkamu pārsteigumu sagādās mīļotais cilvēks. Ieskaties zīmēs, ko tās tev vēsta!

– Astroloģe Inita Dilāne

Līdzīgi raksti

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.