Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Horoskopi (29. aprīlis – 5. maijs)

Auns ◆ Veiksmīgs laiks uzņēmējdarbībā. Būsi ieguvējs, paplašinot darbības jomu. Ieguvums no individuālās uzņēmējdarbības būs lielāks par plānoto. Attiecībās atbrīvojies no aizvainojumiem!

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Vērsis ◆ Jauna sadarbība nāks par labu. Konkurenti liks manīt par sevi brīdī, kad vismazāk to gaidīsi. Pavasarīgas sajūtas mudinās ļauties mīlas priekiem. Esi godīgs pret sevi!

Dvīņi ◆ Vairāk pienākumu aizvirzīs prom ikdienišķās ķibeles. Tēriņi saistībā ar dzīvesvietas labiekārtošanu. Otrās pusītes meklētājiem labs humors būs trumpis.

Vēzis ◆ Papildu mācības nāks par labu izaugsmei karjerā. Rūpīgi izvērtē katru sadarbības piedāvājumu! Tēriņi skaistumkopšanas procedūrām izrādīsies lieki. Attiecībās pateikto atpakaļ nepaņemsi!

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Lauva ◆ Gandarījums par paveikto ļaus starot. Izdevīgs piedāvājums par iespējām profesionālajā darbībā. Velti laiku atpūtai vienatnē! Attiecībās ievies korekcijas situācijās, kas neapmierina!

Jaunava ◆ Papīru kārtošana patērēs daudz laika. Darba apjoms izkristalizēs attiecības ar kolēģiem. Apsver domu par ieguldījumu nekustamajā īpašumā, kas nākotnē nesīs peļņu!

Svari ◆ Profesionālās darbības pilnveide prasīs daudz resursu. Likstas var sagādāt kāds no kolēģiem. Nejauši satikts kāds no bijušajiem var uzjundīt emocijas, kas pārsteigs.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Skorpions ◆ Veiksmīgs laiks profesionālajā darbībā atklāt jaunus apvāršņus. Labs ieguvums no biznesa ļaus ieguldīt vēl vairāk. Rezultāts būs acīm redzams. Kaislības un spilgtas emocijas virmos apkārt.

Strēlnieks ◆ Uzlabosies attiecības ar augstākstāvošajiem. Vilšanos var radīt kāds no sadarbības partneriem. Netici tukšiem solījumiem! Papildu peļņa radošajās profesijās un izklaides jomā.

Mežāzis ◆ Iesaistīšanās kādā projektā pavērs jaunas iespējas. Lielāks kļūs ienākumu apjoms. Labs pavērsiens esošajās attiecībās padarīs savienību ciešāku un stabilāku.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Ūdensvīrs ◆ Jaunas uzņēmējdarbības uzsākšana būs veiksmīga. Laba komanda ir ceļš uz panākumiem. Papildu peļņa radošajā plānā. Jaunu attiecību veidošanā viss atkarīgs no paša.

Zivis ◆ Apjomīgāki kļūs ienākumi. Negaidīta iepazīšanās var pārtapt skaistā draudzībā. Pacilājošas sajūtas raisīs uzmanības apliecinājumi. Košums ir tavas krāsas arī iekšējās sajūtās.

– Astroloģe Inita Dilāne

Līdzīgi raksti

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.