Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Horoskopi (31. decembris – 6. janvāris)

Auns

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Brīvdienās izvērtē savu izdevumu sarakstu! Plānotais brauciens var iegrozīties citādāks, nekā esi iecerējis. Ieklausies sajūtās, pieņemot svarīgus lēmumus!

Vērsis

Aktuāls kļūs dzīvesvietas jautājums. Izvairies no finansiāliem aizdevumiem kādam no paziņām! Nedēļas vidū iecerētie darbi sasniegs vēlamo rezultātu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Dvīņi

Darbavietā būs grūti koncentrēt domas svarīgam uzdevumam. Nedēļas vidū jaunas idejas saistībā ar jauno projektu. Harmoniskākas attiecības ar līdzcilvēkiem radīs drošību!

Vēzis

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Brīvdienās nāksies rast kompromisu starp draugiem un ģimeni. Darbavietā pienākumu var būt ļoti daudz. Notici saviem spēkiem un paļaujies tikai uz sevi!

Lauva

Nebūs viegli samierināties ar situāciju attiecībās ar kolēģiem. Radīsies spēcīga vēlme kaut ko mainīt profesionālajā jomā. Nedēļas vidū interesants piedāvājumus no draugiem.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Jaunava

Pienākumu darbavietā būs vairāk nekā parasti. Nedēļas vidū iespēja iegūt profesionālajā darbībā noderīgas zināšanas. Var nākties risināt juridiskus jautājumus.

Svari

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Brīvdienās patīkama uzmanība no tuvāko puses. Saskatīsi papildu iespējas radošajā darbībā. Karjerā jauna attīstība iespējama, atbrīvojoties no saviem principiem.

Skorpions

Nedēļas nogalē patīkamu pārsteigumu var sagādāt kāds mīļš cilvēks. Tiks sasniegts iecerētais mērķis. Nelielu spriedzi var radīt ar izglītību saistīti jautājumi.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Strēlnieks

Tiks ieviesta skaidrība romantiskajās attiecībās un panākts vēlamais rezultāts. Vairāk domāsi par jaunām iespējām, kā pilnveidot zināšanu klāstu. Ļaujies piedzīvojumiem!

Mežāzis

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Vairāk laika veltīsi bērniem. Profesionālajā jomā jaunas idejas, kas ar laiku var pārtapt vērienīgā projektā. Izvairies no asākas vārdu apmaiņas ar augstākstāvošiem!

Ūdensvīrs

Jauni pavērsieni karjerā mudinās izvērtēt iepriekšējās kļūdas. Gandarījums par veikumu. Papildu nauda par iesaistīšanos projektā. Attiecībās ar līdzcilvēkiem esi pretimnākošāks!

Zivis

Brīvdienās kopīgas aktivitātes draugu lokā. Nedēļas vidū jaunas idejas, kā padarīt krāšņāku savu publisko tēlu. Darbu būs pilnas rokas. Notici jaunatklātajām prasmēm!

Astroloģe Inita Dilāne

Līdzīgi raksti

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.