Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Horoskopi (7.-13.oktobris)

Auns ◆ Daudz enerģijas tiešo pienākumu veikšanai. Rūpīgi plānojot ikdienu, veiksmīgi tiksi ar to galā. Lielāka nauda no senākas dalības projektā. Jāizvairās no saasinātām diskusijām!
Vērsis ◆ Jaunas iepazīšanās pavērs jaunu ceļu profesionālajā darbībā. Izdevīgs būs ieguldījums atpūtas braucienos. Pavisam negaidītu, taču patīkamu pārsteigumu sarūpēs mīļotais cilvēks.
Dvīņi ◆ Panākumi profesionālajā darbībā. Ļaujies jaunai sadarbībai! Ienākumi no iepriekš uzsāktas sadarbības ļaus pelnīt vairāk. Attiecībās pabīdi malā fantāziju, ka “it kā” kaut kas ir noticis!
Vēzis ◆ Mācības noderēs izaugsmei profesionālajā jomā. Jaunas pazīšanās pavērs sadarbības iespējas. Mīļotā cilvēka vēlmju realizēšana būs vērtīgs ieguldījums esošo attiecību nākotnē.
Lauva ◆ Mainīt vidi nāks par labu veselībai. Apzinies savu vērtību darba tirgū! Papildu nauda tiks gūta, pielietojot savas prasmes, kas nav saistītas ar tiešajiem pienākumiem.
Jaunava ◆ Apbruņošanās ar pacietību ļaus paveikt diezgan daudz īsā laika posmā. Izvairies no spontāniem tēriņiem apģērbam un, iespējams, arī nekam nevajadzīgiem aksesuāriem!
Svari ◆ Radīsies jaunas idejas par papildu nodarbošanās iespējām. Dari to, kas tev sanāk vislabāk un sniedz gandarījumu! Papildu tēriņi tehnikas lietām. Neuzķeries uz vilinošām reklāmām!
Skorpions ◆ Tēriņi, kas saistīti ar nekustamo īpašumu, būs finansiālo ieguldījumu vērti. Drošība un stabilitāte būs galvenā attiecību pamatvērtība. Ļaujies patīkamām sajūtām mīlestības virpulī!
Strēlnieks ◆ Sakāpinātas emocijas partnerattiecībās var radīt ikdienišķas situācijas, kurās katram ir savs redzējums bērnu audzināšanā un lietu kārtībā. Velti laiku kopīgai atpūtai ārpus mājas!
Mežāzis ◆ Ārzemju braucienā gūsi gan materiālus labumus, gan vērtīgu pieredzi. Izdevumi var radīt prāta spriedzi – izvērtē tēriņus! Tiks piedāvātas papildu peļņas iespējas – izvēle ir tavās rokās.
Ūdensvīrs ◆ Veiksme uzsmaidīs tiem, kuri ir jauna darba meklējumos. Papildu nauda nāks prēmijas veidā. Labs ieguldījums būs sadzīves tehnikā. Iepazīšanās var raisīt romantiskas jūtas.
Zivis ◆ Iesāc jaunus darbus! Esi stiprs savā pārliecībā un tev viss izdosies! Patīkamu pārsteigumu sagādās atalgojums. Kaisles pilnas rotaļas caurstrāvos nesen atjaunotās attiecības.

— Astroloģe Inita Dilāne

Līdzīgi raksti

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.