Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Horoskops (10.-16.marts)

AUNS ◆ Veiksmīgs, taču izaicinājumiem pilns laiks būs privātajā sektorā strādājošajiem. Reputācija un atsauksmes būs noteicošais rādītājs ceļā uz labāku peļņu. Jaunu attiecību veidotājiem nāksies izrādīt iniciatīvu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

VĒRSIS ◆ Var rasties nesaskaņas ar kolēģiem. Labs finansiālais ieguldījums savas profesionālās jomas pilnveidei dos gandarījumu. Centies izvairīties no nesaskaņām ar mīļoto cilvēku! Pacietība būs zelta vērtībā.

DVĪŅI ◆ Darba meklētājiem uzsmaidīs veiksme brīdī, kad vismazāk to gaidīs. Var nākties pavisam nopietni izvērtēt prioritātes. Lielāki izdevumi var būt saistīti ar mācībām vai ceļojuma biļešu iegādi.

VĒZIS ◆ Nelielas korekcijas darbavietā nāks par labu izaugsmei. Pārbaudījumi būs vērtīga pieredze ceļā uz panākumiem. Patīkamas atmiņas par kādu zīmīgu romantisku notikumu mudinās to vēlreiz izdzīvot.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

LAUVA ◆ Rūpīgāk plāno savu laiku un izvairies no haotiskas rīcības darba procesā! Samērā daudz pienākumu radīs sastrēgumu darbā. Sabiezinātas krāsas partnerattiecībās radīs jautājumi par bērnu vajadzībām.

JAUNAVA ◆ Tava pašsajūta būs labs indikators tam, cik tīkams ir pienākumu klāsts. Lielāku naudas summu vari iztērēt sadzīves iekārtām. Veiksmīga būs kompromisa rašana ar partneri par gaidāmo braucienu.

SVARI ◆ Labas ziņas par lielāku atalgojumu. Prāvāki tēriņi ieguldījumiem projektā. Papildu peļņu var gūt, pielietojot kādu no saviem talantiem. Tiks izdarīta nopietna izvēle par turpmāko attiecību gaitu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

SKORPIONS ◆ Priecēs saņemtā atzinība no klientiem. Izgaisīs visas raizes par neskaidro finansiālo plūsmu. Pavisam noteikti uzlabosies materiālā situācija. Attiecībās kaisles pilni brīži mudinās ļauties neprātīgiem piedzīvojumiem.

STRĒLNIEKS ◆ Jaunajā darba vidē jutīsies kā zivs ūdenī. Labas attiecības izveidosies ar kolēģiem. Darbā jutīsies novērtēts. Attiecībās atbalsti pat visneparastākās partnera idejas! Ļaujies piedzīvojumam!

MEŽĀZIS ◆ Mainot ierasto darba vidi, var nākties paraudzīties plašāk. Laba peļņa no iepriekš uzsāktās uzņēmējdarbības. Īpaši ienesīgs laiks tirdzniecības nozarē. Attiecībās ievies pēc iespējas spilgtākas sajūtu nokrāsas!

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

ŪDENSVĪRS ◆ Tava labā reputācija ļaus iemantot plašāku klientu loku. Daudz spēka nāksies veltīt tiešajiem pienākumiem un nepabeigtajiem darbiem. Labs ieguldījums būs veselību uzlabojošās procedūrās.

ZIVIS ◆ Tiks saskatītas izaugsmes iespējas jomā, kas pagaidām ir sveša. Romantiskās attiecības attīstīsies daudz straujāk. Ļaujies uzmanības apliecinājumiem un satikšanās uzaicinājumiem!

— Astroloģe Inita Dilāne

Līdzīgi raksti

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.