Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Horoskops (15.-21.decembris)

AUNS ◆ Prāta un tavu iekšējo sajūtu diskusija mudinās pieņemt nozīmīgu lēmumu saistībā ar pienākumiem, kas tev ir jāpaveic. Uzdrošinies uzsākt to, par ko jau domā kādu laiku. Papildu ienākumi, nāks par kādu no taviem talantiem, ļaus iekrāt kādam vērtīgam pirkumam nākotnē.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

DVĪŅI ◆ Daudz resursus gan fizisko, gan materiālo, būs jāiegulda savas profesionālās darbības popularitātes veicināšanā. Centība un nopietna pieeja darbam dos vērā ņemamus rezultātus. Ienākumi tiks gūti, ja vien nopietnāk pievērsīsies kādam nesen iesāktam projektam.

LAUVA ◆ Iedvesma būs atnākusi pie tiem, kuri darbojas mūzikas, mākslas jomā. Idejas ir jāsteidz realizēt pēc iespējas ātrāk. Nebaidies palūgt padomu kādam, tavuprāt, zinošākam cilvēkam. Būs jāpievērš uzmanība izdevumiem, kas ir saistīti ar izklaidēm un būtībā nevajadzīgu lietu iegādi.

SVARI ◆ Gandarījums pašam par sevi būs jūtams un arī citiem redzams. Izdevies un veiksmīgs būs darba rezultāts, kuram pēdējā laikā tu esi veltījis ļoti daudz sava brīvā laika un resursu. Būsi vērtīgi ieguldījis laiku! Labas peļņas laiks ļaus piepildīt kaut ko sen kārotu no savu vēlmju saraksta.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

STRĒLNIEKS ◆ Ar optimistisku skatu uz esošo situāciju spēsi to pavērst sev par labu. Tiks saskatīti jauni pavedieni efektīvākai biznesa attīstīšanai. Attiecībās mājokļa labiekārtošana un tā rotāšana svētkiem radīs gan kopīgas rūpes, gan arī sirsnīgus kopā būšanas mirkļus.

ŪDENSVĪRS ◆ Veiksmīgi attīstīsies sadarbība ar jauno darījumu partneri. Pārņems sajūta, ka esat zināmi jau sen, un darbi ritēs gludi, bez starpgadījumiem. Tiksi novērtēts kā augsta līmeņa speciālists. Piepildīsi kādu sapni, uz kuru ejot ceļš ir bijis līkločiem vīts.

VĒRSIS ◆ Īpaša veiksme būs ar pārdošanu saistītajās jomās strādājošajiem. Gaidāmo svētku laiks arī darbā radīs daudz spraigu, taču gala rezultātā patīkamu brīžu. Tava centība tiks pamanīta un novērtēta no klientu puses. Lielāki izdevumi būs par tēriņiem dāvanām.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

VĒZIS ◆ Kāpums augšup pa karjeras kāpnēm ļaus virzīties uz priekšu ar vēl lielāku jaudu. Pateicoties atbalstītājiem, tu spēsi izmainīt apstākļus, kas tevi neapmierināja. Nav vēlams kavēties pagātnes notikumos. Labs finansiāls ieguvums būs saistīts ar kādu negaidītu darījumu.

JAUNAVA ◆ Prieks par paveiktajiem darbiem ļaus izvirzīt jaunus mērķus, ko vēlēsies sasniegt tuvākajā laikā. Tiks rastas iespējas, kā pēc iespējas labāk atvieglot savu darba ikdienu. Uzlabosies attiecības ar kolēģiem. Nav vēlams tērēt lielākas naudas summas elektroiekārtām un telefoniem.

SKORPIONS ◆ Tie, kuri ir darba meklējumos, to atradīs pavisam drīz. Individuālajā sektorā strādājošajiem darba būs ļoti daudz. Atpūtai sanāks mazāk laika, īpaši pirmssvētku laikā tas būs jūtams. Tēriņi, kas saistīti ar savas uzņēmējdarbības pilnveidošanu, būs diezgan lieli.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

MEŽĀZIS ◆ Tiks piedāvāta iespēja savus talantus izvērst plašumā. Tava mērķtiecība tev palīdzēs. Kļūsi atpazīstamāks sava amata meistars. Neraizējies par konkurentiem, tie darīs tevi tikai spēcīgāku. Lielāki izdevumi būs saistīti ar plānoto atpūtas braucienu uz siltajām zemēm.

ZIVIS ◆ Būs jāpamaina ierasto darbu secība, un ir ieteicams ļauties jauniem izaicinājumiem. Pat ja nav pieredzes, tu to iegūsi darot. Meties iekšā nezināmajā un tu pēc kāda laika atskārtīsi, ka tas ir labākais, kas varēja būt! Saņemsi prēmiju vai pateicību, kas priekš tevis būs liela vērtība.

— Astroloģe Inita Dilāne

Līdzīgi raksti

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.