Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Horoskops (17.-23.marts)

AUNS ◆ Labs sadarbības piedāvājums radīs papildu izaugsmes iespējas. Palutini sevi ar pašsajūtu uzlabojošām procedūrām un pirkumiem pavasara garderobei! Attiecībās var nākties izdarīt izvēli par turpmāko dzīvesvietu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

VĒRSIS ◆ Lielāku uzmanību pievērs informācijai! Var gadīties neuzmanības kļūdas. Patīkamas ziņas par gaidāmo atalgojumu. Neaizdod naudu draugiem, jo vēlāk nāksies izvēlēties starp draudzību un naudu!

DVĪŅI ◆ Nāksies mainīt ierasto darba stratēģiju un pievērst uzmanību niansēm. Neparedzēti tēriņi var gadīties saistībā ar ģimenes vajadzībām. Izvērtē, par ko ir vērts maksāt un kur labāk ietaupīt!

VĒZIS ◆ Aktivitātes sociālajos tīklos var celt un graut tavu reputāciju. Izvērtē katru savu vēstījumu! Nejauša iepazīšanās darbā var pārtapt skaistā draudzībā. Dodies atpūtas braucienā kopā ar mīļoto cilvēku!

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

LAUVA ◆ Veiksmīgs laiks profesionālajā jomā. Guvums no sadarbības, kas iepriekš ir radījusi nelielas bažas, būs vērā ņemams. Saņemsi atzinību saistībā ar savu profesionālo darbību.

JAUNAVA ◆ Darbā ar klientiem var nākties iespringt uz prasību apmierināšanu. Partnerattiecībās lēnām tiks šķetināti vaļā visi neskaidrie jautājumi, kas lielākoties akcentēs materiālo pusi.

SVARI ◆ Visu paveiksi laikā un pēc labākās sirdsapziņas. Ņem vērā, ka darba apjoms būs kā Visuma uzliktais pārbaudījums uz izturību. Pagātnes atmiņas uzplaiksnīs brīdī, kad nebūsi tam īsti gatavs.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

SKORPIONS ◆ Izvērtē rūpīgāk izglītošanās iespējas ārvalstīs, kas būs saistītas ar tavu profesiju! Prieku sagādās kāds vērtīgs pirkums. Romantiskajās attiecībās izrādi iniciatīvu saistībā ar kādu braucienu!

STRĒLNIEKS ◆ Būs jāizvērtē vēlmju un pirkumu saraksts. Lielāki tēriņi būs saistīti ar ikdienišķām vēlmēm, nevis vajadzībām. Izveidojušās attiecības ļaus pacelties citās sajūtu vibrācijās. Šoreiz ļauj, lai viss rit savu gaitu!

MEŽĀZIS ◆ Daudz resursu nāksies ieguldīt idejas attīstīšanai. Ar neatlaidību salīdzinoši īsā laikā izdosies sasniegt iecerēto. Paskaties nedaudz pozitīvāk attiecībā uz esošajām partnerattiecībām!

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

ŪDENSVĪRS ◆ Nāksies likt lietā zināšanas un prasmes pamatprofesijā. Straujākiem tempiem nauda nāks tavā virzienā. Attiecībās ļaujies sajūtu burvībai! Brīvajiem nāksies iziet nelielu pārbaudījumu ceļu.

ZIVIS ◆ Ieviestās korekcijas darba vidē nāks par labu izaugsmei profesionālajā darbībā. Ienākumu apjoms būs atkarīgs no attieksmes pret darbu. Nesen izveidotajās attiecībās būsi uzmanības apmirdzēts.

— Astroloģe Inita Dilāne

Līdzīgi raksti

Reklāma

Komentāri ir slēgti

Komentāri (5)

  1. Es gremdejos pagatnee.ka tikko uzplaukusaa ziedaa..un atskartu ka kaut kam loti butiskam esmu pagajusi garam ..es gribu notvert to ko nesaredzeju un hkas man nelikas butisks..jo vertibas mainas ar gadiem.atminas paliek tas silda…es gribu sameklet un apcelot savas dzimtas saknes un dzivesvietas..lai sajustu pagatnes elpu….laut kas paliek tur un nepazud ta vinu aura…par nakotni es nedonaju..par to domaa dievs.

  2. Es nedomaju ne kur braukt ne izglitoties..es esmu tik uzglitota.ka savus diplomus sakaru uz naglinas..man tie nav vajadzigi..jo ne jau diplomas cilveku dara laimigu..izglitiba ir vajadziga lai tu atrastu savu vietu un butu tur kur jutuies laimigs.

  3. Sasmejos.internetaa ierakstiju tikai vienu komentu un jau saucamue astrologi intriganti bridinaja lai nemeklejot milestibu un atiecibas.un nekas nesanaksot jo tas sabojatas..pirmam kartam kur jus esiet saskatijusi attiecibas..esmu precejusies.un man nejadu atiecibu nav un nebus..nu it ipasi ar algotiem smerdeliem.varat mierigi gulet tenku vaceles..man no jums neko nevahag…bet tas jau nenozimee ka ws nevaru izteikt vairs savas domas.kada komentaraa…protams reti jo man ir ari jastradaa

  4. Visus smagos akmenus var pacelt ja tu to velies..ja nevari viens sauc paligus…bet necel tos kurus nemaz nevelies.celt…pat nekustini.tos
    .ja pacelsi tie nospieedis tavu sirdi ar smagumu..un tu to tapat nometisit to zemee…jo smagums rokas..ir izturams un niecigs pet smagumu dveselee.

  5. Secinu..Jo lasu mazak zinas..jo jutos labak..nav jegas tas negacijas ievilkt sevii..tas nogalina..tapec jau latvija lainigo cilveku zina ir pec 40 numuura pasaulee…tatad loti nelaimiga.neko jau nainit tapat nevaru..bet vainiga tur ir valdibas attueksne pret savu tautu… bibele teikts kia tev bus milet savu tuvako ka sevi pasu.. Satanam sobrid liela vara..daudzus vins panems lidz..bet es gribu tureties pie dieva..jo dzive cilvekam ir isa tikai Paris gadu desmitus..seit mes esam tikai ciemini uz laiku..jadoma par myzibu kur nonaks tava dvesele…darbs ir labakas zales pret stresu…es pikeju zenenu destus.vacu sulu.esmu kopa ar dabu..cik laimiga es jutos tas tuvumaa..es vinu milu..un vina mani arii..sis saites ir tik specifas kaa myziba..tikai niecibas uzskata sevi par pasaules nabam un velas to diriget…bet ari diligent mainas.jo nejas nav muzigs.

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.