Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Horoskops (24. – 30. maijs)

AUNS ◆ Izmaiņas darba kolektīvā nāks tavai uzņēmējdarbībai tikai par labu. Nav vēlams turēties pie vecā neatkarīgi no tā, vai tā ir kāda lieta, manta vai darba telpas. Gatavība mainīt ieradumus būs ceļš uz panākumiem. Arī romantiskajās attiecībās uzplauks jaunu sajūtu nokrāsas.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

VĒRSIS ◆ Aktuāli var kļūt nepaveiktie darbi, kurus nāksies paveikt steidzami un īsā laikā. Tiks mainīta darbu gaitas stratēģija un pieaicināti arī palīgi. Jāpievērš uzmanība darījumiem, kas neievieš pilnīgu skaidrību. Pakonsultējies ar attiecīgās jomas speciālistu!

DVĪŅI ◆ Nāksies izvērtēt darba piedāvājumu. Turi ausis vaļā par pienākumiem, niansētiem noteikumiem. Tiks apgūtas papildu prasmes, kas noderēs, veicot jaunos pienākumus. Lielāka peļņa no sadarbības, kas parādīsies visnepiemērotākajā brīdī.

VĒZIS ◆ Papildu iespējas, kā parādīt plašākam sabiedrības lokam zināšanas un prasmes tā, lai gūtu klientu pieplūdumu. Lielāku peļņu nesošs būs ieguldījums profesionālās darbības kvalitātes uzlabošanā. Uzmanības apliecinājumi pacels tevi sajūtu spārnos.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

LAUVA ◆ Patiecoties labai komandai, ko pats esi izveidojis, būs arī labi panākumi. Ir pienācis laiks, lai ieviestu skaidrību attiecībās, kas jau sevi ir izsmēlušas. Jaunu attiecību sākumā esošajiem jūtas un sajūtu taureņi valdīs par prātu. Ļaujies!

JAUNAVA ◆ Brīnumaina paveikšanās tiem, kuri darbojas pakalpojumu sniegšanas jomā, kā arī veselības nozarē. Labie darbi tiek dāsni atalgoti tad, kad to negaidi. Dari darbu no sirds un nauda tev būs vienmēr! Papildu labumus saņemsi vērtīgu dāvanu veidā.

SVARI ◆ Aktīvāka piedalīšanās saviesīgos pasākumos sniegs gandarījumu par profesiju un paveikto kopumā. Tavas prasmes tiks atzinīgi novērtētas. Ļaujies kādai pavisam negaidītai intervijai par darbu! Iepriecinošas ziņas par gaidāmo atalgojumu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

SKORPIONS ◆ Piedalīšanās radošā projektā ļaus parādīt talantus spožākā gaismā, īpaši tajās darbības jomās, kas saistītas ar palīdzības sniegšanu sarežģītā situācijā nonākušajiem. Izdevīgs būs ieguldījums vilinošā darījumā. Uzplaiksnīs jūtas uz sen zināmu cilvēku.

STRĒLNIEKS ◆ Vērā ņemami panākumi tiem, kuri darbojas ar izglītību saistītā jomā. Arī tūrisma jomā strādājošajiem būs daudz vērtīgu izaicinājumu. Esi gatavs labām pārmaiņām! Iepriekš nenozīmīga iepazīšanās var pārvērsties interesantās attiecībās.

MEŽĀZIS ◆ Ieguldītā enerģija materiālajā veidā atmaksāsies vēlāk. Tiks izskatīts piedāvājums par jaunām darba iespējām, sadarbojoties ar kādu kompāniju. Lielākas naudas summas tiks ieguldītas aktivitātēs, lai uzturētu formā savu fizisko veselību.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

ŪDENSVĪRS ◆ Būs jāizrāda iniciatīva, lai sasniegtu to, kas ir iecerēts, pabīdot uz priekšu kādu projektu sabiedrības labā. Prieks un izdošanās tiem, kuri vada kolektīvus un dažādas citas organizācijas. Iesaistīšanās saviesīgās aktivitātes būs ieguldītās enerģijas vērta.

ZIVIS ◆ Iedvesma tiem, kuri gaidīja to atnākam, lai spertu radikālu soli profesionālajā darbībā. Tas citiem būs pārsteigums. Lielāks atalgojums tiem, kas rīkojas saskaņā ar sirdsapziņu un godīgi pilda pienākumus. Būs jāpieliek pūles, lai atgūtu attiecībās zaudēto.

— Astroloģe Inita Dilāne

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.