Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Horoskops (3.-9.novembris)

AUNS ◆ Veiksmīgs laiks individuālajā jomā strādājošajiem. Tiem, kuri meklē darbu, jāizrāda aktīvāka iniciatīva. Atļaujoties tērēt lielākas naudas summas sev, savai labsajūtai, atvaļinājumam, gandarījums par to būs milzīgs.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

DVĪŅI ◆ Uzslavas un gandarījumu nesoši brīži darbavietā. Savu labumu gūsi sadarbībā ar ārzemēm. Otrās pusītes meklētājiem gaidāma iepazīšanās pavisam negaidītos apstākļos. Dodies uz pasākumiem, kur uzaicina!

LAUVA ◆ Iespēja piedalīties kādā aizraujošā projektā. Tas veicinās tavu popularitāti. Pilnīgi droši un bez pārmetumiem attiecībā uz sevi paaugstini savu pakalpojumu cenu! Prieku nesošs būs ieguldījums kādā ceļojumā.

SVARI ◆ Iepriecinošas ziņas par iespējamo sadarbību ar ārvalstu klientiem. Papildu izaugsmes iespējas darbavietā. Velti laiku tam, lai realizētu kādu no biznesa idejām! Aicinājums ieguldīt resursus jaunā biznesā var radīt šaubas.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

STRĒLNIEKS ◆ Diezgan daudz sarežģītu situāciju saistībā ar nepabeigtajiem darbiem. Nāksies tos sakārtot. Veiksmīgs laiks tiem, kuri darbojas tirdzniecības nozarē. Lielāki izdevumi par jaunām zināšanām noteikti atmaksāsies.

ŪDENSVĪRS ◆ Ieviešot nelielas korekcijas darba gaitas stratēģijā, sasniegsi iecerēto krietni vien ātrāk. Ir jāizvairās no domstarpībām ar projekta biedriem. Lielāku izdevumu apjoms dzīvesvietas labiekārtošanā būs ieguldījumu vērts.

VĒRSIS ◆ Tava neatlaidība būt pašam labākajam darba tirgū tiks pamanīta un attiecīgi novērtēta. Ar vēl lielāku jaudu stāsies pretī izaicinājumiem. Iztērētas lielākas naudas summas uz luksusprecēm var nesniegt prieku.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

VĒZIS ◆ Pārbaudes var nebūt patīkamas. Pārliecinies, ka ar dokumentiem viss ir kārtībā! Jaunu darbu uzsākot, emocijas pabīdi malā! Neparedzēti izdevumi var rasties saistībā automašīnu un kādu no sadzīves ierīcēm.

JAUNAVA ◆ Lielāku uzmanību pievērs darba kvalitātei! Jau laikus parūpējies par savu reputāciju! Esi atsaucīgs attiecībā uz jaunām sadarbībām. Kultūras pasākumi var radīt papildu tēriņus. Izvērtē pasākumu nozīmīgumu!

SKORPIONS ◆ Iesaisties nelielos projektos! Papildu izdevumi var rasties saistībā ar gaidāmajiem svētkiem. Nežēlo ne centa savas dzimšanas dienas svinībām! Iemīlēšanās dzirkstis var uzplaiksnīt brīdī, kad vismazāk to gaidīsi.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

MEŽĀZIS ◆ Verot plašumā savu uzņēmējdarbību, būsi ieguvējs. Jaunais projekts prasīs diezgan daudz ieguldāmo resursu. Negaidītu sadarbību var piedāvāt kāds senāks darījumu partneris. Droši dodies ceļā uz finansiālo neatkarību!

ZIVIS ◆ Vērtīgs laiks radošajā jomā strādājošajiem. Būs idejas, kuras jāsteidz pēc iespējas ātrāk realizēt. Ieguldīšana sevī būs vērtīgākais ieguldījums. Tiks saņemta lielāka naudas summa.

— Astroloģe Inita Dilāne

Līdzīgi raksti

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.