Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Janvārī Gulbenes novadā vēlas popularizēt veselības un labsajūtas pakalpojumus

Foto: no “Dzirksteles” arhīva.

Gulbenes novada pašvaldības aģentūras “Gulbenes tūrisma un kultūrvēsturiskā mantojuma centrs” speciālisti, sadarbojoties ar novada tūrisma uzņēmējiem un pakalpojumu sniedzējiem, šogad ik mēnesi plāno organizēt dažādus tematiskus pasākumus, ļaujot tūristiem un arī vietējiem iedzīvotājiem izbaudīt mūsu novada daudzveidīgo tūrisma piedāvājumu un katras vietas unikalitāti.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Janvāris tiek veltīts pirts tradīciju, veselības un labsajūtas pakalpojumu un novada uzņēmēju, kas piedāvā tos baudīt popularizēšanai. Gan mājaslapā www.visitgulbene.lv, gan aģentūras “Facebook” lapā “Gulbene Tourism” ikvienam ir iespēja iepazīt labsajūtas pakalpojumu sniedzējus novadā, kā arī piedalīties konkursā, laimējot vērtīgas un veselību veicinošas balvas. Balvas būs sarūpējuši novada tūrisma uzņēmēji un tās iegūt savā īpašumā varēs divi laimīgie.

Februārī tradicionāli tiek svinēta Valentīndiena, tādēļ kopā ar tūrisma uzņēmējiem tiks veidots interesants piedāvājums Mīlestības dienas baudīšanai Gulbenes novadā. Turpmākajos mēnešos paredzētas arī Piļu un muižu diena, Meža diena, Ūdens diena, Pļavas diena, Zelta rudens diena, Meistaru diena.

Tūrisma uzņēmēji un pakalpojumu sniedzēji novadā ir tik dažādi – tūristiem tiek piedāvāts baudīt aktīvo atpūtu un piedzīvojumus, apgūt dažādas prasmes pie meistariem, izprast saimniekošanu dažādās lauku saimniecībās, izzināt tradīcijas un kultūrvēsturisko mantojumu, izjust novada īpašās garšas, ļauties atpūtai un labsajūtai. Organizējot tematiskos pasākumus, katru mēnesi tiks akcentēta kāda konkrēta tēma, tradīcijas, amati, noteikta tūrisma uzņēmēju grupa. Tiks veidoti tematiski pasākumi, piedzīvojumi, piedāvājumi ar izzinošām aktivitātēm, sajūtu baudīšanu, jaunatklājumiem, stāstiem, cienastiem, darbošanos, konkursiem, aicinot šo aktivitāšu organizēšanā iesaistīties arī tūrisma uzņēmējus.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Aģentūra arī šogad plāno organizēt gan tradicionālo tūrisma sezonas atklāšanas pasākumu, gan Eiropas Kultūras mantojuma dienu un Pasaules Tūrisma dienas aktivitātes. Šogad novadā jau otro gadu tiks organizēts arī Mājas kafejnīcu dienas pasākums. Ar savām aktivitātēm aģentūra iesaistīsies arī ikgadējo pilsētas svētku un bānīša svētku pasākumu organizēšanā.

– Inita Savicka

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.