Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

KONKURSS: Gulbenes kultūras centrā — Igo ar jubilejas koncertu

FOTO: JĀNIS DEINATS

Atbildi pareizi un, iespējams, dosies uz Igo jubilejas koncertu Gulbenes kultūras centrā 12.maijā pulksten 19.00.

Kura ir Igo dzimtā pilsēta?
a) Liepāja, b) Rīga, c) Ventspils.

Cik stundas notika Igo piecdesmit gadu jubilejas koncerts Liepājā koncertzālē “Pūt, vējiņi”?
a) gandrīz trīs stundas, b) gandrīz četras stundas, c) gandrīz divas stundas.

Kādā grupā sakās Igo muzikālā karjera?
a) “Līvi”, b) “Corpus”, c) “Remix”.

Sūti atbildes līdz 30.aprīlim uz e-pastu “info@dzirkstele.lv” ar norādi “Konkursam” vai īsziņā uz tālruni 26415659, norādot vārdu, uzvārdu un tālruņa numuru!

* * *
LEĢENDĀRAIS DZIEDĀTĀJS, mūziķis un daudzpusīgais mākslinieks Igo, kura vārds ir kā latviešu mūzikas kvalitātes zīmols, turpina savu 60 gadu jubilejas tūri ar koncertiem. 12.maijā pulksten 19.00 viņš ar koncertu viesosies Gulbenes kultūras centrā.

Koncertā skanēs Igo zelta repertuārs – dziesmas, kuras viņš dziedājis kopā ar grupām “Līvi”, “Remix”, “Liepājas brāļi”, gan fragmenti no Zigmara Liepiņa rokoperas “Lāčplēsis”, operas “Parīzes Dievmātes katedrāle” un citiem darbiem, kas bijuši svarīgi gan Igo, gan Latvijai. Koncertā piedalīsies muzikālā grupa Jāņa Strazda vadībā.

“Šie būs koncerti, kur būs dzirdami skaņdarbi, kurus klausītāji vienmēr grib dzirdēt un gaida, kuri ikvienam raisa emocijas, atmiņas, kuriem var dziedāt līdzi; kompozīcijas, kuras pārdzīvojušas laika pārbaudi un joprojām klausās vairākās paaudzēs,” saka Igo.

Jāpiebilst, ka mūziķis ir aktīvs joprojām, un arī beidzamajos gados tapuši skaņdarbi, kas guvuši lielu popularitāti, tāpēc līdzās šīm dziesmām koncertos noteikti skanēs arī agrāk tapušie hīti, kuru autori ir Raimonds Pauls, Zigmars Liepiņš, Ēriks Ķiģelis, Jānis Strazds, Jānis Lūsēns, Mārtiņš Brauns, Uldis Marhilevičs, Aivars Hermanis, Valts Pūce un arī pats Igo. Programmā iekļautās kompozīcijas “Brīva diena”, “Vējš sola lapai debesis”, “Redzēj puisis, redzēj meita”, “Nojausma”, “Ieelpots”, “Bet dzīvē viss ir savādāk”, “Nepiesauc, nepasauc mani vēl”, “Kā senā dziesmā”, “Laika dziesmiņa”, “Meitenei kafejnīcā”, “Pilnmēness naktī”, “Zīlīte” u.c.

Pēdējos desmit gados Igo aktīvi pievērsies arī vizuālajai mākslai: top grafikas, paša dizaina priekšmeti un trauku sērijas. Katru gadu Igo darbi redzami izstādēs Latvijā un ārpus tās robežām. Paralēli tam Igo Mežotnē attīsta mūzikas un mākslas centru “Ceplis”, kur vada ekskursijas un meistarklases.

Igo dizaina priekšmetus, mūzikas albumus, trauku eksemplārus un grāmatas būs iespēja iegādāties jubilejas koncertu norises vietās. Pēc koncertiem ikvienam, kurš vēlēsies, būs iespēja nofotografēties un saņemt autogrāfu.

Biļetes uz koncertiem var iegādāties “Biļešu Paradīzes” kasēs, arī Gulbenes kultūras centrā, un www. bilesuparadize.lv.

Līdzīgi raksti

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.