Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

KONKURSS: Turpinājums – “Tētis skolā”

Izdevniecība “Latvijas Mediji” laidusi klajā somu rakstnieces un scenāristes Eves Hietamies romānu “Tētis skolā”, kas ir turpinājums grāmatām “Tētis uz pilnu slodzi” un “Tētis diviem”.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Mazajā Pasanenu ģimenē atkal jauni notikumi – Pāvo dodas pirmajā klasē. Kur gan palicis omulīgais mazulis un kur nozudis mobilais telefons? Līdz ar dēla skolas gaitu uzsākšanu Anti saskaras ar vilni jaunu izaicinājumu un piedzīvojumu. Turklāt beidzot viņš ir gatavs atzīt, ka jau gadiem ir iemīlējies Ennijā, un, šķiet, ka jūtas ir abpusējas… Kā lai izveido attiecības, nesarežģījot abu jau tā ne tik vienkāršo ikdienu? Arī šajā stāstā aizkustinājums mijas ar smiekliem, bēdas ar prieku, patiesi aizkustinoši un pārliecinoši atainojot abu varoņu jaunos piedzīvojumus.

“Ļoti interesanti bija lasīt par skolas laika satraukumiem no vecāka perspektīvas, zināmā mērā arī piefiksēt sev pašai galvā aktuālos jautājumus, informāciju, kas jānoskaidro pirms skolas sākuma. Neizbēgami trešajā grāmatā turpinās otrajā iesāktā mīlestības līnija, jo pieaugušiem cilvēkiem vajadzīgas arī līdzvērtīgas partnerattiecības ar citiem pieaugušajiem, kāds uz kuru paļauties, kāds, ko mīlēt, samīļot un saudzēt. Īsāk sakot, patīkami, ka stāsts nav plakans un vērsts tikai uz vienu Pasanenu ģimenes dzīves aspektu – skolu un tās sākumu. Patīkami, ka pēdējās nodaļās autore nedaudz vairāk pievēršas arī bērna skatījumam uz apkārt notiekošo,” raksta grāmatu blogere Līva Alksne.

Atbildi pareizi…

… un, iespējams, laimēsi Eves Hietamies romānu “Tētis skolā”.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

1. Cik gadu vecumā Eve Hietamies izdeva savu pirmo romānu?

a) 22,

b) 25,

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

c) 32.

2. Kāsauc Eves Hietamies mammu, kas arī ir Somijā slavena rakstniece?

a) Lala Hirvisāri,

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

b) Laila Hirvisāri.

c) Lila Hirvisāri.

3. Cik grāmatas izdevusi Eves Hietamies mamma?

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

a) 33,

b) 44,

c) 55.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Sūti atbildes līdz 30.janvārim uz e-pastu “laime@dzirkstele.lv” vai īsziņā uz tālruni 26415659, norādot vārdu un uzvārdu!

Konkursa atbildes

18.janvārī laikrakstā “Dzirkstele” izsludinātā konkursa atbildes: 1. b) Gvido Drages īstais vārds ir Redžinalds Grikmanis; 2. b) Gvido Drage dzimis Pūrē; 3. b) nominācijā “Gada uzdrīkstēšanās”. Gvido Drages grāmatu “Karma. Sūtra. Stāsti” laimējusi Karīna Šterna. Balvu var saņemt redakcijā.

Līdzīgi raksti

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.