Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Mazajiem Gulbenes novada dziedātājiem lieliski rezultāti un liels gandarījums!

Skaistā mazo talantu konkursā piedalījās Sabīnes Krilovas audzēkņi. Abigaila Kostigova ieguva 1.vietu. Šī Abigailai bija jau otrā piedalīšanās šajā konkursā. Pērn viņa atgriezās ar diplomu par 3.vietu, šogad liels gandarījums par 1.vietu. Foto: no personiskā arhīva.

Gulbenes novada bērni, kuri ir pedagoģes Sabīnes Krilovas audzēkņi, sevi lieliski ir pierādījuši Ķekavas novada skolēnu un jauniešu radošajā konkursā “Zvaigzne 2023”, kas notika Baložos.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

S.Krilova “Dzirkstelei” stāsta, ka visi bērni ir lieli malači, mēroja tālu ceļu, gatavojās un rezultāti ir lieliski. Viņa ir ļoti gandarīta un lepna par katru mazo dziedātāju.

“Viņi visi mācās pie manis, kad esmu Gulbenē, tad cītīgi strādājam, darbs, protams, katram jāturpina arī mājās, un par to liels paldies visiem vecākiem, kuri rūpējas, lai būtu skaisti tērpi un bērniem vispār būtu iespēja startēt. Mēs visu gadu cītīgi gatavojam repertuāru, daudz koncertējam, meklējam iespējas, lai bērni pilnveidotos uz skatuves, tāpēc arī tik labi rezultāti. Prieks, ka konkursā startēja arī bērni kategorijā “Runa”. Pedagoģe – Paula Leite-Berģe. To īpaši novērtēja Baložu konkursa žūrija,” stāsta S.Krilova.

Dalībniekus žūrija vērtēja kategorijās: “Dziesma”, “Runa”, “Instrumentālā mūzika”.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Dziedātāju vietas: 1.vieta – Abigaila Kostigova, 2.vieta – Hugo Ušackis, Elizabete Uzuliņa, Atzinības raksts – Laura Tinkuse, Emīlija Briņķe, Roberts Berģis-Leitis.

Kategorijā “Runa” iegūtas šādas vietas: 1.vieta – Gerda Berģe-Leite, Emīlija Briņķe, 2.vieta – Roberts Berģis-Leitis, 3.vieta – Elisa Briņķe.

S.Krilova stāsta, ka konkursā kopumā piedalījās apmēram 100 dalībnieku un konkurence visās vecuma grupās bija liela. “Esmu patiesi lepna par saviem audzēkņiem, kuri ar katru gadu kļūst arvien profesionālāki un nes Gulbenes novada vārdu Latvijā! Šajā pusgadā priekšā vēl vairāki konkursi. Visus jaunos dziedātājus tuvākajos koncertos varēs dzirdēt 4.maijā pie Stāmerienas pils Baltā galdauta svētkos un 13.maijā Ģimenes dienas svētku gaitā,” stāsta S.Krilova.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Komentāri ir slēgti

Komentāri (1)

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.