Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Pie Gulbenes slimnīcas gaidāma daudzveidīga un krāsaina Pateicības diena

Foto: no “Dzirksteles” arhīva.

Arī šogad 24.augustā SIA “Balvu un Gulbenes slimnīcu apvienība” organizē Pateicības dienu. Tā kļūst par tradīciju, kurā kopā pulcējas ikviens, kas jūtas piederīgs slimnīcu apvienībai.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

SIA “Balvu un Gulbenes slimnīcu apvienība” valdes locekle Marika Jermaševiča skaidro, ka 24.augusts nav izvēlēts nejauši. Tas sasaistīts ar Bērtuļa dienu jeb Bērtuļiem. Senatnē tā bija svinamā diena, kurā godināja darba darītājus. Pagājušajā gadā pirmo reizi Pateicības diena notika Balvos, šogad – Gulbenē.

24.augustā no pulksten 14.00 Gulbenē, Upes ielā 1, slimnīcas teritorijā notiks dažādas aktivitātes, darbošanās, tirgošanās, mediķu un Gulbenes slimnīcā dzimušo sumināšana un noslēgumā arī grupas “Baritoni” koncerts. Visas aktivitātes un arī koncerts ir par brīvu. “Domājam, lai būtu interesanti visiem – gan bērniem, gan pieaugušajiem. Ikviens ir mīļi aicināts apmeklēt Pateicības dienu un izbaudīt šīs svētku dienas norisi,” aicina M.Jermaševiča.

Viņa stāsta, ka no pagājušā gada šajā dienā kļuvis par tradīciju pateikties mediķiem. “Nekad nav par daudz pateikties mediķiem. Lai šī diena ir svētki mediķiem!” uzsver M.Jermaševiča.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Šajā dienā notiks arī vides objekta “Dejojošie eņģeļi” atklāšana pie Gulbenes slimnīcas, nākamgad – pie Balvu slimnīcas.

Pateicības dienā ikviens, kurš dzimis Gulbenes slimnīcā, ir aicināts arī uz salidojumu “Esmu dzimis Gulbenē”. Ja vēlas būt daļa no šī salidojuma, jānosūta sava bērnības fotogrāfija, kā arī savs vārds, uzvārds, dzimšanas datums līdz 25.jūlijam uz e-pastu “anda.logina@slimnicuapvieniba.lv”. Jautājumu gadījumā jāsazinās ar Andu Loginu pa tālruni 20204572 vai e-pastā. A.Logina “Dzirkstelei” stāsta, ka gulbenieši jau atsaucas un iesūta savas fotogrāfijas. Ir plānots, ka no fotogrāfijām tiks izveidots īpašs plakāts, kurš būs apskatāms pasākuma dienā un pie kura varēs arī fotografēties. A.Logina uzsver, ka Pateicības dienas pasākumā atsevišķa uzmanība būs veltīta tiem, kas dzimuši Gulbenē. Šie cilvēki tiks uzrunāti un arī apsveikti ar nelielām piemiņas balvām. Pasākums plānots ārā, bet laika apstākļi var ieviest arī savas korekcijas.

M.Jermaševiča piebilst, ka pērn pasākums tika rīkots Balvos un, lai gan lija lietus, cilvēku atsaucība bija liela. Viņa arī norāda, ka šajā dienā pie Gulbenes slimnīcas satiksme būs ierobežota.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

– Inita Savicka

Līdzīgi raksti

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.