Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Plāno Beļavas pagastā atstāt tikai vienu kultūras dzīves organizatoru

Ozolkalna kultūras un sporta centrs “Zīļuks”. Foto: no “Dzirksteles” arhīva.

Ir priekšlikums likvidēt Ozolkalna kultūras un sporta centru “Zīļuks”, atstājot Beļavas tautas namu ar divām kultūras aktivitāšu norises adresēm – tātad gan tautas namā (Vienības ielā 3), gan “Zīļuka” telpās (“Blomītē”).

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Tādējādi turpmāk pagastā būs viens kultūras speciālists – Beļavas tautas nama vadītājs. Šobrīd šo amatu pilda Dace Sīmane.

Priekšlikumu par šādas reorganizācijas veikšanu ir izteikusi novada kultūras centra vadītāja Sarmīte Zdanovska, arguments – jāturpina efektivizācijas process kultūras nozarē. Tā viņa to pamatoja, piedaloties novada domes izglītības, kultūras un sporta komitejas 22.maija sēdē. Deputātiem par šo priekšlikumu vēl būs jābalso novada domes maija sēdē.

S.Zdanovska norādīja, ka iedzīvotājiem piedāvājums paliks tāds pats Beļavas pagastā abās kultūras vietu adresēs. Beļavas tautas nama vadītāja būs atbildīga arī par Blomes muižas telpās iekārtoto kordiriģentiem Imantam un Gido Kokariem veltīto ekspozīciju.

Jau vēstīts, ka ar novada domes pagājušā gada 30.novembra sēdes lēmumu (8 no 15 deputātiem balsojot “par”) Stāmerienas un Kalnienas tautas nami ir apvienoti vienā struktūrvienībā, kura darbojas novada kultūras centra pārraudzībā. Toreiz pret šādu lēmumu balsoja trīs deputāti – Ainārs Brezinskis, Ivars Kupčs un Guna Pūcīte. Atturējās balsojumā Andis Caunītis. Apvienotā Stāmerienas un Kalnienas tautas nama vadītāja ir Sindija Pabērza.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Komentāri (4)

  1. Šī, Beļavas Tautas nama vadītāja nevelk,izvērtējiet viņas organizētos pasākumus.Ja vispār ir ko vērtēt.Tautas nama vadītāja pienākums ir rūpēties par pasākumu kvalitāti nevis balagānu organizēšanu.

    21
    5
  2. Vai tad viss jau nav izlemts un Ozolkalna Zīļuka vadītāja jau nav atlaista?

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.