Svētdiena, 16. novembris
Banga, Glorija
weather-icon
+-2° C, vējš 0.45 m/s, D-DR vēja virziens

Skatītāju kļūst arvien vairāk

Improvizācijas teātra kafejnīca uzņem apgriezienus. Katru mēnesi skatītāju pulks zālē kļūst arvien lielāks.

Jauniešu centra “Bāze” vadītāja Valērija Olekša stāsta, ka novembrī improvizācijas teātra kafejnīcu apmeklēja aptuveni 80 gulbenieši un tie bija ne tikai jaunieši, bija pārstāvētas dažādas paaudzes. Savukārt oktobrī jaunos māksliniekus no skatītāju rindām vēroja aptuveni 60 interesenti.

Arī jauno improvizatoru, kas drosmīgi kāpj uz skatuves, kļūst arvien vairāk. “Mazās pilsētās laikam jau tā ir, ka jauno tik ātri nepieņem. Bija jāpaiet dažiem gadiem, līdz tas iegūst popularitāti. Tā ir noticis arī ar improvizācijas teātra kafejnīcu,” domā “Bāzes” vadītāja.

Viņa saka, ka pirms tam notiek mēģinājums, uz kuru tiek aicināti visi interesenti, kas sirdī jūtas jauni. “Var jau tikai pamēģināt improvizēt. Nav obligāti pēc tam jākāpj uz skatuves,” saka V.Olekša.

Improvizācijas teātra kafejnīcas apmeklētāji, vērojot jaunos māksliniekus, var iemalkot tēju vai kafiju, jaunieši parūpējas arī par uzkodām.

Nākamā improvizācijas teātra kafejnīca notiks 8.decembrī.

Komentāri

Dzirkstele.lv aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese tiek saglabāta.