Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Zīmējumu konkursā “Ūdens mūsu pasaulē” var nobalsot arī par Gulbenes novada bērnu zīmējumiem

“Oktopuss” okeānā. Anda F. (5 gadi) no Lizuma vidusskolas pimskolas.

Latvijas avota un dabīgā minerālūdens ražotāja “Venden” rīkotajā bērnu zīmējumu konkursā “Ūdens mūsu pasaulē” kopumā iesniegti 3407 darbi no vairāk kā 320 pirmsskolas izglītības iestādēm. Līdz 20. martam ikviens var nobalsot par savu favorītu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Konkursā piedalās arī bērni no Gulbenes 1. pirmsskolas izglītības iestādes, pirmsskolas izglītības iestādes “Ābolīši”, Tirzas pamatskolas un Lizuma vidusskolas pirmskolas.

Balsot par zīmējumiem iespējams mājaslapā “udensdiena.lv” sadaļā “Konkursa darbi”. Balsot var par neierobežotu skaitu zīmējumu, bet par vienu un to pašu zīmējumu – ne vairāk kā reizi diennakts laikā. Uzvarētāji tiks paziņoti 22.martā, kad tiek atzīmēta Vispasaules Ūdens diena. Balsot var šeit

Balsojot organizatori aicina pievērst uzmanību un augstāk vērtēt darbus, kurus sagatavojuši bērni bez audzinātāju vai vecāku palīdzības.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Bērnudārziem, kuru audzināmie iegūs pirmās trīs vietas, ir paredzēts balvu fonds sporta inventāra vai mācībām noderīgu materiālu iegādei.

Ņemot vērā milzīgo bērnudārzu interesi un iesniegto zīmējumu skaitu, pieņemts lēmums palielināt balvu fondu ar papildu apbalvojumiem, lai tos saņemtu ne tikai trīs publiskajā balsošanā visaugstāk novērtētie darbi.

Konkursā “Ūdens mūsu pasaulē” tika aicināti piedalīties pirmsskolas gan pašvaldību, gan privātās izglītības iestāžu audzēkņi vecumā no diviem līdz septiņiem gadiem individuāli vai grupās. Bērni netika ierobežoti iztēlē, gatavojot zīmējumus A4 formātā, radot darbu plaknē, brīvi izvēloties tehniku – zīmuļus, flomāsterus, krītiņus, ūdenskrāsas, guašas krāsu, aplikāciju u.c.

Līdzīgi raksti

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.