Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

4.maijā Goda ģimenēm reģionālajos autobusos un vilcienos – bezmaksas braucieni

Foto: no “Dzirksteles” arhīva.

Ceturtdien, 4. maijā, visi “Goda ģimene” apliecības īpašnieki var braukt reģionālajos autobusos un arī vilcienā bez maksas. Lai varētu izmantot šo iespēju, katram pasažierim jāuzrāda “Goda ģimene” apliecība un personu apliecinošs dokuments vai skolēna / studenta apliecība. Dokumentiem jābūt līdzi ne tikai biļetes iegādes brīdī, bet arī brauciena laikā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Informācija par bezmaksas braukšanas biļešu saņemšanu vilcienā pieejama AS “Pasažieru vilciens” informatīvajos kanālos.

Apliecību “Goda ģimene” izsniedz Sabiedrības integrācijas fonds daudzbērnu ģimenēm (kuras aprūpē ir trīs un vairāk bērni vecumā līdz astoņpadsmit gadiem, kā arī pilngadīgas personas, kuras nav sasniegušas 24 gadu vecumu, ja tās iegūst vispārējo, profesionālo vai augstāko izglītību) un ģimenēm, kuras aprūpē bērnu ar invaliditāti (vai pilngadīgu personu, kura nav sasniegusi 24 gadu vecumu un kurai noteikta I vai II grupas invaliditāte).

Bezmaksas braucieni reģionālajā sabiedriskajā transportā “Goda ģimene” karšu īpašniekiem ir valsts svētkos trīs reizes gadā – 4. maijā, 11. un 18. novembrī.

Autotransporta direkcija atgādina, ka maija svētkos ir izmaiņas gandrīz 600 reģionālo autobusu maršrutos visā Latvijā. Iesakām pirms katra brauciena pārbaudīt aktuālo autobusu kustības sarakstu mājaslapā “www.atd.lv” sadaļā “Kustības saraksti” vai portāla 1188 sadaļā “Satiksme”. Direkcija aicina pasažierus arī vienmēr paņemt biļeti par savu braucienu reģionālajā sabiedriskajā transportā. Statistiku par reisa pieprasījumu veido pasažieriem izsniegtais biļešu skaits. Par konstatētiem biļešu tirdzniecības pārkāpumiem pasažieri var ziņot direkcijas kontrolieriem visu diennakti, sūtot īsziņu vai zvanot pa tālruni 27776621 (automātiskais atbildētājs).

Līdzīgi raksti

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.