Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Aicina piedalīties konferencē par kopienām Alūksnē

Tirzas pagasta attīstības biedrības valdes priekšsēdētājs Nils Treijs konferencē Alūksnē stāstīs par lauku dzīvotspēju un kopienas noturību Tirzas pagastā. Foto: no “Dzirksteles” arhīva.

Alūksnes novada kultūras centrā 26.oktobrī norisināsies konference “Kopiena kopienai”. Sākums – pulksten 10.00.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Par kopienu sadarbību un sabiedrības līdzdarbību runās biedrības “Alūksnes nevalstisko organizāciju atbalsta centrs” un nodibinājuma “Alūksnes un Apes novada fonds” valdes priekšsēdētāja Dzintra Zvejniece, savukārt biedrības “Interešu centrs Jaunanna” pārstāve Elita Jansone stāstīt par kopienas pievienotās vērtības radīšanu Jaunannas pagastā, bet Gulbenes biedrības “Sateka” valdes priekšsēdētāja Daiga Gargurne runās par metodēm un rīkiem kopienu iedvesmai un teritoriju attīstībai.

Par lauku dzīvotspēju un kopienas noturību Gulbenes novada Tirzas pagastā vēstīs Tirzas pagasta attīstības biedrības valdes priekšsēdētājs Nils Treijs, bet par teritorijas izaugsmes iespējām, izzinot labās prakses un izaicinājumus lauku telpā stāstīs biedrības “Ziemeļlatgales partnerība” valdes locekle Ieva Leišavniece no Balvu novada.

Konferences otrajā daļā Raunas muzeja vadītāja Ieva Plētiena no Smiltenes novada runās par kultūru un radošumu kā metodēm identitātes un piederības veidošanai un vietas atpazīstamībai, bet konferenci noslēgts efektivitātes eksperte Gints Baltaisbrencis ar stāstījumu par darba efektivitāti un laika vērtību kopdarbošanās procesos.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Dalība konferencei jāpiesaka līdz 24.oktobrim pa tālruni 29406867 (Indra Levane), var arī aizpildīt anketu tiešsaistē https://ej.uz/KopienuKonference2023.

Pasākumu finansiāli atbalsta Sabiedrības integrācijas fonds no Kultūras ministrijas piešķirtajiem Latvijas valsts budžeta līdzekļiem.

– Agita Bērziņa

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Komentāri (1)

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.