Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Aicina ziedot labdarības akcijā “4×4 uzvaras “busiņš””

“4×4 uzvaras “busiņš”” ir mūsu kopīgā spēka zīme, jo ikviens ziedotājs ar katru nosūtīto automašīnu palīdz Ukrainai pietuvoties uzvarai un glābt cilvēkus. Lai šie svētki nes līdzi arī labos darbus, un kopā mēs varam! Mikroautobusa iegādei nepieciešami 5000 eiro, no kuriem saziedoti ir jau 2645 eiro. Alūksnes un Apes novada fonda valdes priekšsēdētāja Dzintra Zvejniece saka sirsnīgu paldies ikvienam ziedotājam par sirds atvērtību. Foto: Diāna Lozko.

Alūksnes un Apes novada fonds uzsāk jau septītā auto iegādāšanās labdarības akciju, lai tādējādi palīdzētu Ukrainas brīvības cīnītājiem. Šoreiz labdarības akcijā “4×4 uzvaras “busiņš”” nepieciešams gūt 5000 eiro, lai segtu frontē tik nepieciešamā mikroautobusa izmaksas.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

“Ukraina jau ir uzsākusi pretuzbrukumu, un viņi noteikti padzīs katru okupantu no savas zemes, bet mums ir jāpalīdz tam notikt! Esam saņēmuši lūgumu no Ukrainas aizstāvjiem pēc 4×4 “busiņa”, kas nepieciešams gan nokļūšanai pozīcijās, gan ievainoto biedru evakuācijai vienā no grūtākajām frontes vietām. Mums ir izdevies atrast šādu “busiņu”. Šī būs jau septītā automašīna, un mēs brīžiem paši nespējam noticēt, cik daudz spēj izdarīt mazpilsētu iedzīvotāji, bet mums izdodas, un tas ir liels pienesums Ukrainas brīvībai! Lai mēs varētu nosūtīt “busiņu” jau jūlija sākumā, mums nepieciešami 5000 eiro. Aicinām ziedot kontā vai ienākot fondā Dārza ielā 8A, Alūksnē,” informē Alūksnes un Apes novada fonda brīvprātīgais Pāvels Čornijs.

Viņš saka lielu paldies arī fonda atbalstītājiem SIA “Impress print”. “Meitenes atrada laiku savā brīvdienā, lai aplīmētu busiņu ar kamuflāžas uzlīmēm pilnīgi bez maksas. Esmu pateicīgs ikvienam ziedotājam, palīgam un brīvprātīgajam, kas padara šīs akcijas par iespējamām un realizējamām. Jūsu devums ir neatsverams!” teic P.Čornijs.

– Diāna Lozko

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Bankas konta rekvizīti ziedojumiem

Nodibinājums “Alūksnes un Apes novada fonds”

Reģ. Nr. 40008090271

Banka: AS “SEB Banka”

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Kods: UNLALV2X

Konts: LV96UNLA0050019750651

Mērķis: “Ziedojums “4×4 uzvaras busiņam””

Līdzīgi raksti

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.