Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Alūksnes un Apes novada fonds aicina ziedot automašīnu iegādei Ukrainai

Foto: Alūksnes un Apes novada fonds

6.aprīlī nodibinājums “Alūksnes un Apes novada fonds” rīko septītās automašīnu kolonnas nosūtīšanu uz Ukrainu. Septītajā reizē tiks aizvestas septiņas automašīnas!

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

“Alūksnes un Apes novada fonds darbojas jau 19 gadus un palīdz Ukrainai kopš 2014.gada. Palīdzības apjoms palielinājās tieši 2022.gadā pēc pilna iebrukuma Ukrainā. Uz Ukrainu tikusi aizsūtīta apjomīga humānā palīdzība – ģeneratori, labība, droni, medicīnas aprīkojums, apģērbs, higiēnas preces un cits,” saka Alūksnes un Apes novada fonda sabiedrisko attiecību speciāliste Diāna Lozko.

Kopienas saliedētība un brīvprātīgo aktivitāte kopā ar fonda palīdzību ļāvusi uz Ukrainu līdz šim nosūtīt arī 31 automašīnu Ukrainas brīvības cīnītājiem. Kopā ar septīto kolonnu tās būs jau 38 automašīnas. Fonda brīvprātīgie šīs automašīnas ved līdz pašām frontes līnijām un nebaidās riskēt, jo šī uzvara ir nepieciešama mums visiem.

“Kad agrāk ar draugiem un ģimeni spriedām, ko darītu, ja sāktos karš, es teicu, ka dotos uz ārzemēm, taču kopš 24.februāra pirms diviem gadiem manas domas kardināli mainījās. Iestājos arī Zemessardzē, un, lai arī militārās lietas tiešām nav man tās tuvākās, es zinu, ka okupantu iebrukuma gadījumā es nekur nedošos, bet palikšu aizstāvēt savu dzimteni. Mums ir svarīgi palīdzēt Ukrainai kaut vai tā vienkāršā iemesla dēļ, ka tad, ja Ukraina neuzvarēs šajā karā, es ticu, ka Latvija būs nākamā, un es to negribu piedzīvot. Tās ir sagrautas mājas, dzīves, un likteņi. Nesen, viesojoties Latvijā, Ukrainas prezidents Volodimirs Zeļenskis teica: “Nevajag mūs žēlot. Mēs esam stipri un izturēsim. Mums tikai nepieciešama palīdzība.” Mēs arī esam stipri un mums jāpalīdz, cik vien katrs varam – vai tas ir ziedots “piecītis” vai aizstūrēts auto pie Ukrainas aizstāvjiem. Katra mazā lieta veido lielu uzvaru!” teic fonda brīvprātīgais un kolonnu organizētājs Pāvels Čornijs.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Fonda valdes priekšsēdētāja Dzintra Zvejniece pateicas ikvienam cilvēkam, kurš atbalsta Ukrainu šajā cīņā, un uzsver, ka palīdzība Ukrainai turpināsies tikmēr, kamēr nebeigsies šis karš. Nākamā kolonna uz Ukrainu no Alūksnes dosies 6.aprīlī pulksten 10.00 no Alūksnes novada pašvaldības ēkas.

Ikvienam ir iespēja ziedot automašīnu un degvielas iegādei, lai šis labais darbs neapstātos.

Bankas konta rekvizīti ziedojumiem: nodibinājums “Alūksnes un Apes novada fonds”,

reģ. Nr. 40008090271, AS “SEB Banka”, UNLALV2X, konts: LV96UNLA0050019750651, mērķis: “Ziedojums Auto Ukrainai”.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Komentāri ir slēgti

Komentāri (5)

 1. Prasa naudu no visiem, bet auto uz sāniem uzraksta, ka no Alūksnes cilvēkiem. Hmmm…

  8
  3
 2. Vienkārši ir bars cilvēciņu, kuri uz šito labi nopelna. Bet muļķa vientiesīši tikai ziedo un ziedo.

  6
  4
 3. Var mēģināt saprast muļķīšus, kas to darīja pirms gada vai diviem, ticot peromogai vai kontranahrjukam. Bet tagad jau nu vajadzētu saprast, ka savu naudiņu vienkārši izmetat miskastē.

  5
  7
 4. Vaņa turpina būt uzticīgs saimniekam, kā jau sētas krancis…

  4
  5
Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.