Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Automašīnas ziemas kamuflāžā no Alūksnes dodas uz Ukrainu

No Alūksnes uz Ukrainu devās jau ceturtā automašīnu kolonna. Šoreiz auto ir īpašā ziemas kamuflāžā, lai tos nevarētu tik viegli pamanīt. Foto: Diāna Lozko.

Uz Ukrainu aizvadīta jau ceturtā automašīnu kolonna – Alūksnes un Apes novada fonds uz Ukrainu ar brīvprātīgo palīdzību nogādājis jau 24 auto!

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Šoreiz uz Ukrainu devās fonda brīvprātīgie Pāvels Čornijs, Mairis Gritāns, Ilgvars Briedis, Aleksandrs Levada, Andris Rubins un Aigars Ribušs.

I.Briedim šī ir otrā reize, kad viņš dodas uz Ukrainu, un, lai arī brīvprātīgie nogādā automašīnas tuvu frontes līnijām, I.Briedis nebūt nebaidās no situācijas Ukrainā. “Mums ir jāpalīdz Ukrainai! Ja Ukraina neuzvarēs, tad Latvija varētu būt nākamā, bet es negribu, lai Latvijā būtu karš!” teic I.Briedis.

Fonda valdes priekšsēdētāja Dzintra Zvejniece pateicas ikvienam ziedotājam un brīvprātīgajam, kurš atvēl savu laiku un līdzekļus palīdzības sniegšanai Ukrainai. Šoreiz ar auto uz Ukrainu tika nogādātas arī 29 īpašas Ziemassvētku paciņas Ukrainas karavīriem. Viņa saka sirsnīgu paldies Alūksnes Invalīdu biedrībai, Ulda Sedlenieka Tautas teātrim “Slieksnis un ikvienam, kurš aiznesa fondam sagatavotas paciņas, virsmatračus un pašsūtas segas.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Ikviens tiek aicināts ziedot arī nākamo auto iegādei, kā arī degvielas izmaksu segšanai. Ziedot ir iespējams, iegriežoties Alūksnes un Apes novada fondā, Dārza ielā 8A, Alūksnē, vai arī veicot bankas pārskaitījumu: nodibinājums “Alūksnes un Apes novada fonds”, reģ. Nr. 40008090271, AS “SEB Banka”, kods: UNLALV2X, konts: LV96UNLA0050019750651, mērķis: “Ziedojums Auto Ukrainai”.

– Diāna Lozko

Foto: Diāna Lozko

Līdzīgi raksti

Reklāma

Komentāri ir slēgti

Komentāri (1)

  1. Slimie malēnieši! Labāk būtu ņēmuši spaiņus un gaismu sanesuši istabā.

    7
    4
Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.