Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Būvdarbu posmā no Madonas līdz Dzelzavai – tehnoloģiskais pārtraukums

Foto: no “Dzirksteles” arhīva.

Ceļa būvdarbiem, kas notiek uz reģionālā autoceļa Pļaviņas-Madona-Gulbene (P37) posmā no Madonas līdz Dzelzavai (42,78.–60,14.km), sācies tehnoloģiskais pārtraukums līdz nākamā gada pavasarim. Šajā laikā posmā saglabāsies ātruma ierobežojums 70 km/h, atsevišķās vietās – 30 un 50 km/h. Par to informē VSIA “Latvijas Valsts ceļi”. 

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Kopš būvdarbu sākuma šā gada aprīlī 11 kilometru garumā jau daļēji ir pārbūvētas ceļa konstruktīvās kārtas un ieklāta asfalta apakškārta, bet posma atlikušos 6 km pārbūvēs nākamgad. Ir izrakti grāvji, izbūvēta drenāža un pārbūvētas caurtekas. Kujas tilta atjaunošana ir pabeigta, savukārt tiltam pār Sūlas upi būvdarbus turpinās nākamgad un tur saglabājas reversā kustība pa apbraucamo ceļu. Pagriezienā uz Cesvaini ir izbūvēts apļveida krustojums, kā arī gar ceļu visā posmā veikti elektrotīklu pārbūves darbi.

Būvdarbi uz autoceļa P37 tiks atsākti nākampavasar, kad pabeigs ceļa pārbūvi visā posmā, izbūvēs nomales paplašinājumu pie Sarkaņu kapiem un pabeigs visus projektā paredzētos darbus.

Darbus veic piegādātāju apvienība “ACBR8”par līgumcenu 12 479 679 miljoni eiro (ar PVN). Pārbūves projekta autors ir AS “Ceļuprojekts, būvuzraudzību veic SIA “Būvjuprofesionālāuzraudzība”. Darbus plānots pabeigt 2023. gadā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Komentāri ir slēgti

Komentāri (2)

  1. Vakar braucu pa šo šoseju. Varbūt tomēr vajag kaut kā iezīmēt vietas ,kurās asfalts pāriet valnī,kā guļošajā policistā.Tumsā noteikti mašīnai pannā būtu norauta ar visiem 70 braucot!!!!!

  2. Vēl viena ģerevņa tikusi pie sava apļa. Urrā, tovarišči!

    2
    3
Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.