Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Darbību sāk labdarības internetveikals Ukrainas atbalstam “Latvijapalidz.lv”, iesaistās arī “Dimdiņi”

Darbību sācis labdarības internetveikals Ukrainas atbalstam “Latvijapalidz.lv”, kurā iespējams iegādāties Latvijas ražotāju preces par ziedojuma cenām – pašizmaksu vai zem tās, aģentūru LETA informēja Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras (LTRK) pārstāvji.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Iegādātās preces tiek centralizēti nosūtītas Ukrainas atbalstam.

Šobrīd labdarības veikalā ir pieejamas tādu Latvijas uzņēmumu preces kā SIA “Gemoss”, SIA “Felici”, SIA “Rāmkalni”, SIA “Kronis”, SIA “Chocolette confectionary”, AS “Cēsu alus”, SIA “Milzu!”’ un SIA “Dimdiņi”. Tuvākajā laikā veikalā būs pieejama arī SIA “Venden,” SIA “Karavela” un AS “Rīgas dzirnavnieks” produkcija.

LTRK aicina arī citus Latvijas uzņēmumus, kuri ir gatavi daļu no produkcijas ziedot labdarībai par ziedojuma cenām – pašizmaksu vai zem tās -, piedalīties labdarības veikalā. Pašlaik pieejami tikai pārtikas produkti, bet plānots ietvert arī situācijai atbilstošas nepārtikas preces. Tāpat aicināti pieteikties pārvadātāji, kuri gatavi par ziedojuma cenām nodrošināt pārvadājumus. Kontaktinformācija intereses gadījumā – “LatvijaPalidz@ltrk.lv”.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Labdarības veikalā tiek tirgoti tikai tādi produkti, kuri piemēroti kara situācijai Ukrainā. Tie ir pārtikas produkti, kuriem nav vajadzīgs speciāls režīms pārvadāšanai un uzglabāšanai. Ideālā gadījumā ar gariem uzglabāšanas termiņiem un, ja tie lietojami uzturā bez gatavošanas. Šajā veikalā nopirktās preces nesaņems pircēji, bet tās tiks piegādātas Ukrainā, vai nu izmantojot LTRK izveidoto loģistikas sistēmu, ar kuras palīdzību līdz šim veiksmīgi nogādātas četras humānās palīdzības kravas automašīnas Ukrainā, vai iekļaujot produktus valsts organizētajās piegādēs Ukrainai.

Vienlaikus LTRK aicina turpināt ziedot Ukrainas atbalstam, kā arī atbalstīt kampaņu “Ukrainas labums”, tirgotājiem veikalos speciāli atzīmējot Ukrainas preces, bet visiem pārējiem – iegādājoties Ukrainā ražotas preces, tādā veidā palīdzot stiprināt Ukrainas ekonomiku.

Labdarības veikalu LTRK izveidojusi sadarbībā ar uzņēmumiem “AgroPlatforma” un “Mozello”.

LETA

Līdzīgi raksti

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.