Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Depozīta kuponu atprečošanas pakalpojuma darbība atjaunota, taču iespējami nelieli traucējumi ar tikko izdotiem kuponiem

Šobrīd ir atjaunota kiberuzbrukuma rezultātā skartā taromātu piegādātāja “Tomra Systems ASA” (“Tomra”) depozīta kuponu atprečošanas pakalpojuma darbība. Par to informē SIA “Depozīta Iepakojuma Operators”.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Iepriekš izdotie un neatprečotie kuponi ir derīgi, un iedzīvotāji tos var izmantot jau tagad visos depozīta punktos. Var būt gadījumi, kad iespējami traucējumi ar tikko izdotu kuponu atprečošanu – kavējums iespējams līdz 20 minūtēm. Veikalu tīklos, kur netika izmantota “Tomra” sistēma (“Rimi”, “Lidl” un citi veikali) kuponu atprečošana ir iespējama bez jebkādiem traucējumiem.

“Esam saņēmuši apstiprinošu informāciju no “Tomra” par ietekmētās sistēmas darbības atjaunošanu ar nelieliem traucējumiem – atsevišķās vietās iespējams, ka tikko izdota kupona atprečošana notiek ar nelielu aizkavēšanos līdz maksimums 20 minūtēm. Ja šāda situācija rodas, lūdzam klientus būt saprotošiem un nesteigties kuponu atprečot uzreiz. “Tomra” šobrīd risina arī šos traucējumus, kas kuru katru brīdi tiks izskausti. Attiecīgā informācija ir nodota arī visiem tirgotājiem, kas tālāk ir instruēti informēt par depozīta kupona atprečošanas iespējām savus darbiniekus un klientus. Izsakām pateicību tirgotājiem par ātru un efektīvu sadarbību, kā arī pircējiem par sapratni,” stāsta SIA “Depozīta Iepakojuma Operators” valdes priekšsēdētājs Miks Stūrītis.

Saskaņā ar informāciju no “Tomra Systems ASA”, Norvēģijas tiesībsargājošās iestādes šobrīd strādā pie tā, lai identificētu kiberuzbrukuma avotu. Plašāka informācija pieejama “Tomra” mājaslapā.

Līdzīgi raksti

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.