Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

SIA “Gulbenes autobuss” un SIA “Latvijas sabiedriskais autobuss” iesniegušas sūdzības konkursā par sabiedriskā transporta pārvadājumiem Cēsu, Limbažu un Siguldas apkārtnēs

Foto: no “Dzirksteles” arhīva.

Autotransporta direkcijas (ATD) konkursā par reģionālā sabiedriskā transporta pārvadājumiem Cēsu, Limbažu un Siguldas apkārtnēs iesniegtas vēl divas sūdzības, liecina informācija Iepirkumu uzraudzības biroja (IUB) mājaslapā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Sūdzības iesniegušas SIA “Gulbenes autobuss” un SIA “Latvijas sabiedriskais autobuss”. Sūdzību izskatīšanas termiņš pagaidām nav noteikts.

Savukārt iepriekš iepirkumā sūdzības iesniedza arī Lietuvas uzņēmums “Transrevis” un AS “Liepājas autobusu parks”, par kurām IUB ir publicējis starplēmumu.

IUB, izskatot “Transrevis” un “Liepājas autobusu parka” iesniegumus, konstatēja, ka, lai lieta tiktu izskatīta objektīvi un vispusīgi, iesniegumos norādīto faktu un apstākļu pilnīgai izvērtēšanai nepieciešams pagarināt lēmuma par lietas izskatīšanu pēc būtības pieņemšanas termiņu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

IUB nolēma pagarināt lēmuma pieņemšanas termiņu līdz šī gada 26.jūnijam.

ATD ir izsludinājusi iepirkumu par reģionālajiem sabiedriskā transporta pārvadājumiem divās tīkla daļās jeb lotēs – “Cēsis” un “Limbaži, Sigulda”.

Iepirkums ir sadalīts divās daļās, tādējādi pretendents katrā maršrutu tīkla daļā ir tiesīgs iesniegt vienu neatkarīgi sagatavotu piedāvājumu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Plānotā iepirkuma līgumcena ir līdz 28,838 miljoni eiro bez pievienotās vērtības nodokļa (PVN). Tostarp pārvadājumiem Cēsu apkārtnē paredzamā līgumcena ir 13,116 miljoni eiro, bet Siguldas un Limbažu apkārtnē – 15,722 miljoni eiro.

Atbilstoši iepirkuma līgumam izpildes termiņš ir 36 mēneši. Piedāvājumu iesniegšanas termiņš ir noslēdzies.

ATD ir vienotas valsts politikas realizētāja starptautisko pārvadājumu jomā, autotransporta komercpārvadājumu uzņēmējdarbības licencēšanā, kā arī sabiedriskā transporta plānošanā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.