Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Latvijā saslimstības pieaugums ar Covid-19 konstatēts tikai Vidzemē

Foto: “Pexels.com”.

Laika posmā no 31. oktobra līdz 6. novembrim Latvijā par 15,4 % samazinājies jaunatklāto Covid-19 gadījumu skaits salīdzinājumā ar iepriekšējo nedēļu, reģistrēti 2874 jauni Covid-19 gadījumi. Infekcijas reproduktivitātes koeficients nedaudz pieaudzis un sasniedzis (R) 0,87. Par 12,5 % samazinājies pacientu skaits stacionāros. Par to informē Slimību profilakses un kontroles centrs.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Iepriekšējās nedēļas laikā Covid-19 gadījumu skaits samazinājies gandrīz visos Latvijas reģionos, saslimstības ar Covid-19 pieaugums konstatēts tikai Vidzemē. Visās vecuma grupās turpina samazināties saslimstība ar Covid-19. Gulbenes novadā salsimstības līmenis ar Covid-19 joprojām ir augstāks nekā vidēji valstī. 

Slimību profilakses un kontroles centrs atgādina, ka vakcinācija pret Covid-19 ir efektīvs veids, kā pasargāt sevi no smagas Covid-19 slimības gaitas. Pielāgotās vakcīnas pret Covid-19 ir pieejamas ģimenes ārstu praksēs un vakcinācijas kabinetos. Atgādinām, ka šobrīd ir iespējams vakcinēties arī pret gripu, tādējādi pasargājot sevi no gripas izraisītām komplikācijām. Īpaši nozīmīgi tas ir hronisko slimību pacientiem, senioriem, bērniem un grūtniecēm, kā arī tiem cilvēkiem, kuriem plānots saņemt veselības aprūpes pakalpojumus, piemēram, plānveida operācijas. Vakcināciju pret gripu un Covid-19 var saņemt vienā vakcinācijas reizē. 

Tabula - vakcinācija pret gripu un Covid-19

Līdzīgi raksti

Reklāma

Komentāri ir slēgti

Komentāri (2)

  1. Protams, pietiek stumt, bet stums, jo tad novirza tautas domas un runas uz pavisam citu pusi, lai tik tauta slavina varu par supersasniegumiem un balso par tiem, kuri aiz savas nespejas tik vien var ….. stumt. Fakts, ja par JV uzvaru tik daudzi no tautas nobalsoja.

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.