Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

“Latvijas pasts” pārtrauc Krievijas un Baltkrievijas preses izdevumu tirdzniecību un piegādi

Foto: no “Dzirksteles” arhīva.

VAS “Latvijas pasts” pārtrauc Krievijas un Baltkrievijas preses izdevumu piegādi abonementiem un izņēmis šajās valstīs izdotos laikrakstus un žurnālus no tirdzniecību nodaļās, kā arī nepieņem un neizmaksā naudas pārvedumus no un uz šīm valstīm, aģentūru LETA informēja VAS “Latvijas pasts” pārstāvji.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Uz Krieviju un Baltkrieviju pārtraukta arī komercsūtījumu pieņemšana. 

Pasta nodaļās nebūs iespējams iegādāties arī citas Krievijā un Baltkrievijā ražotas preces.

No 3.marta ne uz Krieviju, ne Baltkrieviju vairs netiek pieņemti naudas pārvedumi un “Western Union” naudas pārskaitījumi, un Latvijas adresātiem netiks izmaksāti no šīm valstīm saņemtie naudas pārvedumi un pārskaitījumi.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Tajā pašā laikā adresātiem Ukrainā tiek pieņemti gan pasta sūtījumi, gan naudas pārvedumi. Sadarbojoties ar Polijas pasta uzņēmumu, sūtījumi uz Ukrainu tiek piegādāti pa sauszemes ceļiem. Tomēr “Latvijas pasts” aicina rēķināties, ka gan karadarbības, gan sauszemes transportēšanas un robežu šķērsošanas dēļ sūtījumu apmaiņa būs ilgāka un atsevišķās teritorijās var būt neiespējama. Tas pats attiecas uz naudas pārvedumu saņemšanu karadarbības skarto zonu pasta nodaļās.

Tā kā sauszemes transports no Latvijas uz Polijas un Ukrainas robežu ar Ukrainas adresātiem paredzētajiem sūtījumiem kursē regulāri, “Latvijas pasts” Ārlietu ministrijai piedāvājis to izmantot nepieciešamo humānās palīdzības kravu nosūtīšanai Ukrainai.

Jautājumu vai neskaidrību gadījumā par pasta sūtījumu piegādēm uzņēmums aicina klientus vērsties “Latvijas pasta” Klientu centrā: 67008001, 27008001, “info@pasts.lv” vai sociālo tīklu profilos.

LETA

Līdzīgi raksti

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.